Взяв репутаційні ризики на себе: Зеленський призначив керівником ДУСі чиновника, проти котрого відкрито кримінальну справу за корупцію

Голова держави не міг не знати про таку скандальну обставину, адже персональні справи кандидатів на топ-призначення мусять лягати йому на стіл. І без того чиновник-мільйонер незаконно привласнив державне житло вартістю у 10 000 000, стверджує НАБУ

НАБУ открывало дело против назначенного Зеленским чиновника - Фото

У липні 2016 року НАБУ відкрило кримінальну справу про можливе зловживання службовим становищем колишнім керівником Державного управління справами (ДУС) Сергієм Борзовим, якого сьогодні президент Володимир Зеленський призначив тимчасово виконуючим обов'язки керівника управління. Про це йдеться у відповіді НАБУ на запит Центру протидії корупції в серпні 2016 року, зазначають Патріоти України.

У ЦПК пояснили, що направили заяву проти Борзова в НАБУ після виходу в ефір розслідування проекту "Наші гроші".
У розслідуванні йдеться, що держпідприємство Укржитлосервіс, яке входить до складу ДУСі, в грудні 2015 року видав сім'ї Борзова свідоцтво про право власності на квартиру площею 187,8 кв м. Приміщення, за даними журналістів, було передано не як службове, а відразу у власність .
Офіційно власниками квартири стали шість чоловік: сам Борзов, його дружина, двоє дітей і батьки, кажуть розслідувачі. За їхньою інформацією, ринкова вартість квартири становить близько 10 млн грн.
Журналісти вважають, що сім'я Борзов досить заможна і не потребувала поліпшення житлових умов. За 2017 рік Борзов отримав 400 000 доларів доходу, а його дружина-бізнесмен - майже мільйон.
Крім того, зазначають "Наші гроші", згідно із законом, житло надається чиновникам в межах 13,65 кв м житлової площі на одну людину. "Однак навіть для шести осіб житло площею 190 кв м (110 - житлова) це перевищення всіх норм", - вважають в ЦПК.

Питання вже обговорювали: Пристайко розповів, із якою ще країною Європи українці можуть отримати безвіз

неділя, 22 вересень 2019, 13:54

Зараз громадяни України, щоб відвідати Сполучене королівство, мають отримати візу. Україна розраховує на запровадження безвізового режиму з Великобританією. Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в інтерв'ю, передають Патріоти ...

"Усиленные патрули с необычными шевронами": Донеччани повідомляють про дивну активність окупантів в місті

неділя, 22 вересень 2019, 12:53

Про причини посилення патрулів містяни не знають. Жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомляють про посилення патрулів членів НЗФ на центральних вулицях міста, передають Патріоти України.