Взірець російської "дипломатії": Лавров обізвав боягузами найвищих дипломатів США та ЄС

Міністр закордонних справ країни-агресорки Росії Сергій Лавров накинувся зі звинуваченнями на своїх колег із Сполучених Штатів та Євросоюзу, назвавши їх "боягузами". Про це російський міністр сказав, виступаючи на прес-конференції у Скоп'є. Про це повідомляє видання LRT, передають Патріоти України.

"Чому так? Ну, напевно, вони вважають, що таким чином демонструють свої наміри ізолювати Росію. Але я вважаю, що вони просто боягузи, вони бояться будь-якого чесного і фактичного діалогу", - висловився Лавров.

Лавров вибухнув образами після того, як політики покинули щорічну зустріч Організації з безпеки та співробітництва в Європі ще до її завершення. Зокрема, американський держсекретар Ентоні Блінкен прилетів до Північної Македонії лише на вечір, а тоді полетів до Ізраїлю, коли Лаврова там не було. Натомість верховний представник ЄС із зовнішньої політики Жозеп Боррель взагалі скасував поїздку.

Крім того, голови дипломатії країн Балтії та Польщі бойкотували зустріч ОБСЄ. Низка міністрів і дипломатів покинули засідання, коли Лавров почав виступати. Серед тих, хто пішов, був міністр закордонних справ Чехії Янас Ліпавскіс.

Україну таємно озброїли американськими ЗРК MAAWLR

середа, 24 червень 2026, 22:50

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...

Все чітко прораховано: Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму

середа, 24 червень 2026, 22:37

Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...