"И к Добби у СБУ претензий нет": Гіркін розповів, як Кернес і Добкін літали у Москву домовлятись про "ХНР" (відео)

Російський диверсант і терорист Ігор Гіркін (Стрєлков) розповів, що у 2014 році тодішні міський голова Харкова Геннадій Кернес і екс-голова Харківської облдержадміністрації Михайло Добкін літали до Москви домовлятися про створення так званої "Харківської народної республіки" ("ХНР"). Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на відеозапис, оприлюднений представником України в ТКГ Денисом Казанським.

"У Харкові всі дуже сильно чекали, що Допа і Гепа самі все очолять. Але Допа і Гепа злітали до Москви, зустрілися з Сурковим, – це відкрита інформація, – і Сурков сказав, що нічого не треба, жодних революцій", – розповів Гіркін про події весни 2014 року.

Як відомо, Владислав Сурков у ті часи був помічником президента РФ Володимира Путіна і курирував "українське питання". Геннадій Кернес помер 16 грудня 2020 року, тоді як Михайло Добкін не приховує своїх планів стати міським головою Харкова.

НАТО не квапиться зробити крок назустріч Україні: Американський дипломат назвав причину і розповів, чого чекати далі

субота, 15 травень 2021, 23:44

НАТО не квапиться виконувати свою обіцянку про надання Україні та Грузії Плану дій щодо членства в Альянсі, оскільки побоюється спровокувати президента Росії Володимира Путіна. Про це заявив американський дипломат Александр Вершбоу під час Київського б...

"Україна, Європа і США постійно роблять одну й ту саму помилку, коли мова йде про Росію", - Бабченко

субота, 15 травень 2021, 22:59

Захід постійно намагається проаналізувати дії президента Росії Володимира Путіна, зрозуміти його цілі, проте все марно. Військовий журналіст Аркадій Бабченко вважає, що дії Росії на міжнародній арені неможливо раціонально зрозуміти, а завдання президен...