"И нету других забот": Нардеп Яценко пропонує Раді заборонити імпорт фуа-гра

На думку вчених, цей дорогий продукт містить потенційну небезпеку для людського здоров'я.
Антон Яценко. Фото: Слово і Діло.

У Верховній Раді зареєстровали законопроєкт, яким пропонується заборонити імпорт в Україну делікатесу фуа-гра. Про це в четвер, 4 червня, повідомили у прес-службі парламенту, передають Патріоти України.

Відповідний проєкт закону напередодні подав нардеп з депутатської групи "За майбутнє" Антон Яценко. Документ вже отриманий Верховною Радою і направлений на розгляд комітету. У пояснювальній записці зазначається, що метою проєкту закону є заборона імпорту фуа-гра та наближення законодавства з охорони тварин під час годування до законодавства ЄС, відповідно до Угоди про асоціацію.

Крім того, у документі говориться, що фуа-гра – це продукт насильницького годування птахів для збільшення їхньої печінки, і, на думку вчених, цей дорогий продукт містить потенційну небезпеку для людського здоров'я. Виробництво фуа-гра вже заборонено в більшості країн ЄС, Ізраїлі, Туреччині, Індії, Великій Британії та інших країнах.

У Telegram-каналі "Темный рицарь", зіронізували зазначивши, що, імовірно, Яценку не сподобалось блюдо в ресторані "Велюр", який належить депутатові "Слуги народу" Миколі Тищенку. "Просто Антону Яценку не сподобалося, як фуа-гра в "Велюрі" подають!", – написали у каналі.

Зазначимо, 14 квітня журналісти засікли Яценка на виході з "Велюру", який втрапив у скандал через роботу у розпал карантину. Пізніше Тищенко заявив, що не знає, як нардеп опинився у закладі.

Небо жорстоке до навернутого в скрепне православ'я макюкальника: У Допи знов можуть "вкрасти" Харків

середа, 14 квітень 2021, 11:27

У Харкові розгортається кампанія виборів міського голови. Співрозмовник однієї з відомих соціологічних фірм повідомив в коментарі сайту "Страна", що, виходячи з їхніх останніх закритих досліджень, у в. о. міського голови Ігоря Терехова зараз є деяка пе...

Дайте скрепам корвалолу: США заявили про перекидання додаткових військ до Німеччини на тлі стягування Путіним солдат до кордону України

середа, 14 квітень 2021, 11:15

На тлі напруженості в відносинах з Росією Сполучені Штати нарощують свої сили в Німеччині, відмовившись також від планів колишнього президента Дональда Трампа вивести близько 12 тисяч з 36 тисяч військовослужбовців з країни, що входить в НАТО. Про це п...