"Ми з білоруськими генералами і росіянами обговорювали цю тему": Лукашенко збирається поставити російські С-400 на кордоні з Україною

Білорусь закупить у Росії зброї на $1 млрд.

Самопроголошений президент Білорусі Алєксандр Лукашенко заявив про плани купити у Росії озброєння на суму понад $1 млрд, зокрема, йдеться про закупівлю російських зенітних комплексів С-400, котрим обрали саме український напрямок застосування, зазначають Патріоти України.

«Ми ведемо переговори і плануємо поставки С-400. Ми приділили питанням оборони і безпеки з Владіміром Путіним дуже багато уваги. Загалом це питання було вплетено в усі питання (переговорів - ред.). Я йому ще раз нагадав про С-400», - цитує Лукашенка державне агентство «БЕЛТА».

За словами Лукашенка, російські ЗРК можуть розмістити на білорусько-українському кордоні. У цьому контексті самопроголошений президент Білорусі знову звинуватив Україну в начебто «підігріванні» ситуації в країні.

«Зараз у нас повністю комплексами С-300 перекритий периметр на західному напрямку. Але у нас і південний напрямок додався. Ми з білоруськими генералами і росіянами обговорювали цю тему. Нас починають з півдня підігрівати. А що ще буде... Ми повинні готуватися - 1200 км кордон з Україною. Тому нам доведеться закривати і цей периметр. І ми вели саме мову про те, що С-400 нам знадобиться», - додав він.

Лукашенко також привітав проведення військових навчань «Захід-2021», в яких беруть участь ЗС Білорусі, Росії, Казахстану, Монголії та Киргизстану. Попри декларований «оборонний», маневри носять суто наступальний характер.

«Це один із найважливіших заходів підготовки збройних сил, який проводиться на тлі безперервної гібридної агресії з боку Заходу щодо Білорусі і Росії. Ми бачимо нові ризики і виклики на заході Союзної держави, загострення обстановки на кордонах держав-членів ОДКБ», - цитує Лукашенка «Білорусь Сьогодні».

Вони захищають небо! У Генштабі показали кадри бойової роботи українських Су-25 (відео)

четвер, 7 липень 2022, 7:50

Українські військові продовжують захищати рідну землю від російських окупаційних військ. У Генеральному штабі показали бойову роботу українського літака-штурмовика Су-25, передають Патріоти України. Відповідне відео опублікувала пресслужба відомства. Н...

"В России все поддается дрессировке. Даже рубль. А экономика? Какая экономика", - Фурса

четвер, 7 липень 2022, 7:44

"В России все поддается дрессировке. Даже рубль. Сначала дрессировали оппозицию. Получилось. С кем не получилось - приехал Новичок. Потом дрессировали олигархов. Получилось. Кто не понял - сел сразу. Когда вышел - уехал сразу", - пише у своєму блозі Се...