"Идет дискриминация русских по языку…": Жириновський закликав виключити Україну з ООН (відео)

Лідер Ліберально-демократичної партії Росії Володимир Жириновський заявив, що Україну слід виключити з Організації Об'єднаних Націй. Підставою для цього політик назвав блокаду водопостачання Криму і "заборону Києвом російської мови". Заклик пролунав у відеозверненні, опублікованому на YouTube-каналі "ЛДПР.ТВ" 26 липня, передають Патріоти України.

"За запрет русского языка Украина должна отвечать. Она нарушает конвенцию о нацменьшинствах… В целом идет дискриминация русских по языку… А возьмите блокаду водоснабжения Крыма. Это варварство! За это надо исключать Украину из ООН. А отключение электроэнергии, а отказ в выплатах пенсий (на Донбасі - Ред.)? Нападение на диппредставительство России. И то, что она не закрыла воздушное пространство (на південному сході країни після початку військових дій, де зазнав аварії малайзійський Boeing рейсу MH17 - Ред.) – это тоже ее преступление", - заявив скандальний політик.

Наперекір всім ворогам: В небі над окупованим Донецьком літав тактичний безпілотник ЗСУ Bayraktar (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 21:45

Вперше недалеко від лінії бойового зіткнення на Донбасі виконував бойові завдання один з турецьких ударних тактичних безпілотних літальних апаратів Вауraktar ТВ2, які раніше були закуплені для ЗСУ. Про це повідомляє блогер під ніком «Черговий ООС» в св...