"Им всем за 70": Бородай зробив гучну заяву про вбивць Захарченко

За словами Олександра Бородая, спецоперацію по вбивству Захарченко планували «закинуті агенти» під контролем СБУ.

Олександр Бородай. Фото: соцмережі.

В ефірі програми російського телеканалу Царгород «Російська мрія» перший «президент ДНР» Олександр Бородай розповів нікому не відомі дані про те, хто нібито, убив ватажка «ДНР» Олександра Захарченка, передають Патріоти України.
За словами Бородая, спецоперацію по вбивству Захарченко планували «закинуті агенти» під контролем СБУ. При цьому додав, що йому «добре це відомо». Також, він уточнив, що особливість злочину була в тому, що працювали люди пенсійного віку - «дуже, скажімо так, літні»:

«Много лет. Дело в том, что, еще намекну, архивы Комитета государственной безопасности (КГБ) СССР — тогда еще областные, после распада Союза оказались в Киеве. И в этих архивах содержались данные об агентах еще советского времени. Парадоксально, но факт. Все арестованные по делу — люди, так сказать, глубоко пенсионного возраста».

На припущення ведучого програми, що фігурантам має бути не менше 70 років, Бородай заявив, що так і є, тому що саме на таких агентів випадково ніхто і подумати б не зміг.

Влаштував бенкет: Саакашвілі зібрав Офіс простих рішень у себе вдома (фото)

п’ятниця, 5 червень 2020, 21:45

Наразі в Офісі працює 17 людей. «Пригощаю вдома нову команду Нацради реформ», - написав Саакашвілі у «Фейсбуці» та опублікував фото команди. Він додав, що це є «відмінне поєднання досвіду і молодіжного ідеалізму». «Сподіваюся, результати роботи будуть ...

"Офігійте!": Новопризначеній віцепрем'єрці Стефанішиній оголошено підозру у "справі Лукаш" - журналіст

п’ятниця, 5 червень 2020, 21:15

Стефанішиній оголошено про підозру за експертизу під час роботи під керівництвом Лукаш. Новопризначеній віцепрем'єрці з питань євроінтеграції повідомили про підозру у справі «плівок Лукаш» за ст. 191 – привласнення та розтрата майна. Про це повідомив ж...