"Им всем за 70": Бородай зробив гучну заяву про вбивць Захарченко

За словами Олександра Бородая, спецоперацію по вбивству Захарченко планували «закинуті агенти» під контролем СБУ.

Олександр Бородай. Фото: соцмережі.

В ефірі програми російського телеканалу Царгород «Російська мрія» перший «президент ДНР» Олександр Бородай розповів нікому не відомі дані про те, хто нібито, убив ватажка «ДНР» Олександра Захарченка, передають Патріоти України.
За словами Бородая, спецоперацію по вбивству Захарченко планували «закинуті агенти» під контролем СБУ. При цьому додав, що йому «добре це відомо». Також, він уточнив, що особливість злочину була в тому, що працювали люди пенсійного віку - «дуже, скажімо так, літні»:

«Много лет. Дело в том, что, еще намекну, архивы Комитета государственной безопасности (КГБ) СССР — тогда еще областные, после распада Союза оказались в Киеве. И в этих архивах содержались данные об агентах еще советского времени. Парадоксально, но факт. Все арестованные по делу — люди, так сказать, глубоко пенсионного возраста».

На припущення ведучого програми, що фігурантам має бути не менше 70 років, Бородай заявив, що так і є, тому що саме на таких агентів випадково ніхто і подумати б не зміг.

Хіти тижня. "Ніж у спину": Зеленський зробив заяву про Крим відразу після згоди Путіна на зустріч

понеділок, 18 листопад 2019, 10:00

Президент запевнив, що КПВВ на адміністративному кордоні з Кримом "тимчасові". Президент України Володимир Зеленський 15 листопада заявив про обов'язкове повернення анексованого Криму під контроль України. Зробив він це в той самий день, коли президент...

Газове "дно" близько: "Может получиться, что "Газпром" построил "Северный поток-2" для газа Норвегии и США", - експерти

понеділок, 18 листопад 2019, 7:39

"В среду, 13 ноября, Бундестаг со второй попытки утвердил для Германии документы Третьего энергопакета ЕС, условно названного в СМИ законом о "Северном потоке-2", но в РФ это не вызвало бурного ликования", - пишуть іноЗМІ, передають Патріоти України. ...