"Из-под добрых царей льется в рты мармелад": Повернутий Путіним з нафталіну забуття Сурков порівняв Х*йла із засновником Римської імперії

Колишній помічник президента Росії Владислав Сурков порівняв кривавого володаря Кремля, котрого повернули до справ окупованого Донбасу по лінії партії Путіна, із засновником Римської імперії Октавіаном Августом. Не більше, не менше, зазначають Патріоти України

Сурков, розмірковуючи про державний устрій, заявив, що після розпаду Радянського Союзу, до якого призвела одноманітність, людям потрібно було дати різноманітність. Проте, за його словами, різноманітність, яка з'явилася в країні в 90-і роки, "добивало Росію ще швидше", заявив екс-намісник "ЛДНР" з інтерв’ю Financial Times.

За його словами, різноманітність потрібно контролювати, це дозволить створити "хороший компроміс між хаосом і порядком".

Пряма мова: "Передозування свободи смертельна для держави. Все, що служить ліками, може бути отрутою. Вся справа в дозуванні ".

Деталі: В інтерв'ю також Сурков Путіна з Октавіаном Августом. За словами Суркова, Путін не відміняв демократію, а поєднав "з монархічним архетипом російського правління".

Пряма мова: "Октавіан прийшов до влади, коли нація, люди боялися боротися. Він створив державу іншого типу. Це більше не була республіка... Він зберіг формальні інститути республіки - був сенат, був трибунал. Але всі звітували перед однією людиною і підпорядковувалися йому".


"В Росії обговорюються абсолютно нацистські речі щодо фізичного винищення українців... У них є бажання наср*ти нам під двері 30-річчя Незалежності" - московський кореспондент

субота, 31 липень 2021, 17:10

Останнім часом Росія серйозно активізувала заходи щодо гібридної агресії проти України. Президент РФ Володимир Путін опублікував статтю, в якій доводив тезу про те, що українці і росіяни є "одним народом". Заступник спікера Держдуми РФ Петро Толстой не...

Наївно думати, що у бюджет: Російський блогер дізнався, куди "пішли" гроші за продаж Аляски

субота, 31 липень 2021, 16:45

Один з російських блогерів, який пише під ім'ям RedDevol, розповів на своїй сторінці в соцмережі, куди «пішли» гроші за продаж Російською імперією Аляски в 1867 році, повідомляють Патріоти України.