"Из-за острой наркотической зависимости": Помічник Путіна по Донбасу подав у відставку

Владислав Сурков попросив звільнити його "за станом здоров'я", однак у мережі по-своєму трактують подібне формулювання.

Владислав Сурков. Фото: Комсомольская правда.

Помічник президента Росії Владислав Сурков, який є куратором війни на Донбасі, нібито написав заяву про відставку. Про це в п'ятницю, 24 травня, повідомив Telegram-канал "НЕЗЫГАРЬ", що спеціалізується на інсайдах із Кремля. Офіційного підтвердження або спростування інформації поки немає, зазначають Патріоти України.

Канал "Это "ДНР", детка!" у Telegram у свою чергу написав, що Сурков йде з посади за станом здоров'я. "Причина погіршення здоров'я полягає в гострій наркотичній залежності", – йдеться в повідомленні.

Інший Telegram-канал – "Кремлёвский безБашенник" – також написав про відставку помічника глави РФ, зазначивши, що його посаду нібито планують трансформувати. "З оновленим функціоналом (зокрема, будуть розширені завдання економічної інтеграції, посилений блок розвитку промисловості і т.ін.) до роботи готується приступити Михайло Бабич [колишній посол Росії в Білорусі. – Ред.], який буде працювати "в зв'язці" з віце-прем'єром Дмитром Козаком", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що новини про наміри чиновника покинути посаду помічника російського президента з'являлися в росЗМІ ще з 2018 року. Так, у лютому Сурков написав заяву, в якій просив його звільнити у зв'язку зі станом здоров'я, проте глава РФ Володимир Путін не підписав її.

У грудні 2018 року помічник Путіна з'явився на публіці виснаженим і з паличкою. Відповідне фото Суркова викликало великий резонанс. При цьому нещодавно "НЕЗЫГАРЬ" писав, що Бабич змінить Суркова в питаннях кураторства Донбасу до 28 травня.

"Кремль продемонстрировал, что Зеленский не контролирует ситуацию", - Казанський

вівторок, 18 лютий 2020, 18:59

"Под Золотым серьезные бои, что можно понять даже по тем видео, которые выкладывают жители ближайших населенных пунктов. Слышна интенсивная канонада, работает запрещенная минскими соглашениями тяжелая артиллерия", - пише у своєму блозі Денис Казанський...

"Російські війська завдали жорстокого удару по ініціативах Зеленського, але Путін на цьому не зупиниться", - Карін

вівторок, 18 лютий 2020, 18:38

5-годинний жорстокий бій між українською армією і проросійськими бойовиками під Золотим, що забрав життя 22-річного бійця 72-ї Окремої механізованої бригади ЗСУ, був націлений на дискредитацію миротворчих ініціатив президента Володимира Зеленського та ...