"Из-за острой наркотической зависимости": Помічник Путіна по Донбасу подав у відставку

Владислав Сурков попросив звільнити його "за станом здоров'я", однак у мережі по-своєму трактують подібне формулювання.

Владислав Сурков. Фото: Комсомольская правда.

Помічник президента Росії Владислав Сурков, який є куратором війни на Донбасі, нібито написав заяву про відставку. Про це в п'ятницю, 24 травня, повідомив Telegram-канал "НЕЗЫГАРЬ", що спеціалізується на інсайдах із Кремля. Офіційного підтвердження або спростування інформації поки немає, зазначають Патріоти України.

Канал "Это "ДНР", детка!" у Telegram у свою чергу написав, що Сурков йде з посади за станом здоров'я. "Причина погіршення здоров'я полягає в гострій наркотичній залежності", – йдеться в повідомленні.

Інший Telegram-канал – "Кремлёвский безБашенник" – також написав про відставку помічника глави РФ, зазначивши, що його посаду нібито планують трансформувати. "З оновленим функціоналом (зокрема, будуть розширені завдання економічної інтеграції, посилений блок розвитку промисловості і т.ін.) до роботи готується приступити Михайло Бабич [колишній посол Росії в Білорусі. – Ред.], який буде працювати "в зв'язці" з віце-прем'єром Дмитром Козаком", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що новини про наміри чиновника покинути посаду помічника російського президента з'являлися в росЗМІ ще з 2018 року. Так, у лютому Сурков написав заяву, в якій просив його звільнити у зв'язку зі станом здоров'я, проте глава РФ Володимир Путін не підписав її.

У грудні 2018 року помічник Путіна з'явився на публіці виснаженим і з паличкою. Відповідне фото Суркова викликало великий резонанс. При цьому нещодавно "НЕЗЫГАРЬ" писав, що Бабич змінить Суркова в питаннях кураторства Донбасу до 28 травня.

"Украина вступает в очередной очень опасный период - генерирование Кремлем фейковых планов, моделей или формул по Донбассу будет носить безостановочный характер", - "ІС"

понеділок, 23 вересень 2019, 8:24

"На этой неделе российские средства массовой дезинформации слили в сеть якобы согласованный текст "формулы Штайнмайера2, который Украина отказалась подписывать на мирных переговорах в Минске", - пише "Інформаційний спротив", передають Патріоти України...

"Истерика за поребриком, или Что показали ОРДЛО-стоны вокруг "формулы Штайнмайера", - експерт

понеділок, 23 вересень 2019, 6:29

"Реакция украинских патриотов на "нормандский сговор" - ничто по сравнению с приступом тотальной зрады, охватившим российские оккупационные администрации как в Донецке, так и в Луганске", - пише у своєму блозі Олег Поліщук, передають Патріоти України, ...