
Сили оборони відбили штурм населеного пункту Багатир на Донеччині, знищивши 15 мотоциклів і уразивши 9 автомобілів ворога і знешкодивши близько 40 окупантів. 26 квітня на прорив до населеного пункту Багатир, що на Донеччині, російське командування відправило штурмову колону з 18 мотоциклів та 10 автомобілів, передають Патріоти України.
Зазначається, що завдяки професійній роботі штабу з питань організації розвідки російських загарбників завчасно виявили, після чого по колоні противника завдали вогневе ураження.
"Тісна взаємодія між бригадами, правильна організація розвідки та чітке управління бойовими діями дало результат – наміри противника не здійснилися. З 18 мотоциклів було знищено 15, з 10 автомобілів – 9 уражено. Втрати окупантів у живій силі склали близько 40 осіб", – розповіли у тактичній групі "Вугледар".
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...