З архіву. Не тільки Крим: На росТБ назвали українські міста, на які "цілиться" Путін

Кремль не буде відмовлятися від агресивної політики щодо України.

Фото: ru.krymr.com

Відомий кремлівський пропагандист Володимир Соловйов влітку 2018 року натякнув на готовність Росії за аналогією з півостровом Крим анексувати українські міста Одесу і Харків. В ефірі власного шоу на телеканалі "Росія 1" він поставив ряд провокативних запитань депутату Державної думи РФ Костянтину Затуліну, на які отримав чіткі відповіді, повідомляють Патріоти України.

"Якою мовою спілкуються на Донбасі?" - хитро запитав Соловйов. "На Донбасі, звичайно, спілкуються тією ж мовою, якою, як знає Трамп, спілкуються в Криму, тобто російською", - сказав Затулін. "Я до цього і веду. А в Харкові якою мові говорять? А в Одесі?" - продовжив ведучий "Недільного вечора з Володимиром Соловйовим".

Гості в студії почали кричати: "По-різному!", "На Луганщині в селах розмовляють українською мовою", "На одеській говірці". "Не знаю, не знаю... Так що ви дивіться! Ваш друг Трамп вам сказав, чий Крим, і натякнув на багато іншого. Я ж вірно розумію натяки?" - звернувся Соловйов до Затуліна.

"Принаймні всі так і зрозуміли", - відповів депутат, підкресливши, що глава МЗС України Павло Клімкін некоректно розшифрував скандальну заяву президента США.

Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов в свою чергу запевнив, що не бачить трагедії в словах Трампа. "Я не бачу тут трагедії. Ну сказав, так і сказав. Ну добре. А Ірландія? В Ірландії теж англійська мова. Але ірландський націоналізм досить антинглійський. Спілкуються в Україні різними мовами, що не відповідає основній російській міфологемі про дискримінацію російської мови", - сказав політолог.

У небі над Україною пролетіли канадські бойові винищувачі CF-18 (відео)

вівторок, 28 вересень 2021, 22:45

Канадські винищувачі CF-18 долучилися до багатонаціональних навчань Rapid Trident-2021, що проходять в Україні, інформують Патріоти України. . Американський підрозділ Національної гвардії штату Вашингтон, у співпраці з канадськими військовими викликал...

​«Ріверайн – 2021»- відстоїмо Дунай від агресора разом: В місті Тульча стартували українсько-румунські маневри ВМС

вівторок, 28 вересень 2021, 22:05

Сьогодні, 28 вересня в місті Тульча, Румунія, в урочистій обстановці було відкрито двосторонні українсько-румунські маневри «Ріверайн – 2021». Захід очолили командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа та командувач Морс...