На Донбасі влітку 2018 року сталося бойове зіткнення українських військових з диверсійно-розвідувальною групою бойовиків, яке закінчилося взяттям у полон росіянина. Про це в Facebook розповіла військовослужбовець Збройних сил України (ЗСУ) Вікторія Руденко, повідомляють Патріоти України.
"хлопці наші не попали в засідку, а наткнулися на орківську дрг...зразу вступили в бій, не роздумуючи...подяка командиру і всій групі за ювелірну роботу...Так от, що маємо на залишку...в нас 2-300х...пораненя не значні...від госпіталізації відмовились і готові далі палити оту наволочь...в орків з 4х тушок 3-200х та 1×300...а тепер вишенка на торті...отой 300й почав волати: "не убивайте пожалуйста, я росеянин", - пише вона. За словами Руденко, із захопленим в полон російським найманцем вже працюють фахівці і ймовірно він потрапить до обмінного фонду.

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...