
У мережу виклали відео, зняте в одному з населених пунктів Донецької області, місцева мешканка якого обурювалася планами розмістити українських військових в селі, де вона живе, заявляючи, що для неї «війни немає», передають Патріоти України у травні 2020 року
Відео в Twitter виклав «Позивний Колим», який зазначив, що місцева влада села Рай-Олександрівка (Донецька область) дала «добро» на розміщення в населеному пункті одного з підрозділів ЗСУ. Це не сподобалося місцевій жительці, яка обурювалася розміщенням українських військових в селі і заявляла, що для них «війни немає» і що «ви скоро заспіваєте по-іншому».
Під цим відео в соціальних мережах інтернет-користувачі залишили чимало гнівних коментарів.


В селі Рай-Олександрівка ВАТА підняла голову!
Один з підрозділів ЗСУ має розмістити у цьому НП частину особового складу.
Місцева влада дала добро, але кипиш підняли любителі руського миру. На відео одна із цих представників свино-собак! pic.twitter.com/26AcbrFzq5
— Позивний Колим
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...