З архіву ПУ. А ще "лила сльози" через жертовний подвиг Майдану: У Києві "троянська кобила" Собчак казала про "мишібратьях", робила компліменти Зеленському і ... наполягала - "Крим вимагати не треба"

Мадам зробила багато компліментів президентові України - молодий, класний, симпатичний. При цьому "демократично" вимагала "референдуму" (в кожному разі незаконного) серед накачаного переселенцями з РФ Криму про приналежність півострову

Скандальна російська телеведуча і громадський діяч Ксенія Собчак заявила, що Україна і Росія - це братні народи, і двом країнам необхідно пережити те, що сталося і постаратися знайти якийсь позитивний вихід, зазначають Патріоти України 5 вересня 20219 року.

При цьому Собчак підкреслила, що Україні не потрібно вимагати від Росії повернути анексовані Крим, оскільки це зараз неможливо. При цьому вона сказала, що "це було б правильно".

"Росія порушила міжнародні домовленості, і ця територія повинна бути повернута Україні. Але на півострові має бути проведений референдум з даного питання", - сказала Собчак в ефірі радо НВ.

Крім того, Собчак привселюдно зробила багато похвальних компліментів президентові України Володимиру Зеленському, сказавши, що він молодий, класний і симпатичний. Також вона звернула увагу на те, що "здорово, що Україна стала готовою до такого молодому президента".

При цьому телеведуча уточнила, що в Росії зовсім інша ситуація, країна досить патріархальна, і люди хочуть бачити в президентському кріслі "президента батька" або "президента царя".

Криза в автогіганта? Volkswagen може скоротити десятки тисяч співробітників

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:54

Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...

Проблеми тільки починаються: Жорін пояснив, що чекає на росіян у Криму

п’ятниця, 26 червень 2026, 22:28

Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...