З архіву ПУ. А ще "лила сльози" через жертовний подвиг Майдану: У Києві "троянська кобила" Собчак казала про "мишібратьях", робила компліменти Зеленському і ... наполягала - "Крим вимагати не треба"

Мадам зробила багато компліментів президентові України - молодий, класний, симпатичний. При цьому "демократично" вимагала "референдуму" (в кожному разі незаконного) серед накачаного переселенцями з РФ Криму про приналежність півострову

Скандальна російська телеведуча і громадський діяч Ксенія Собчак заявила, що Україна і Росія - це братні народи, і двом країнам необхідно пережити те, що сталося і постаратися знайти якийсь позитивний вихід, зазначають Патріоти України 5 вересня 20219 року.

При цьому Собчак підкреслила, що Україні не потрібно вимагати від Росії повернути анексовані Крим, оскільки це зараз неможливо. При цьому вона сказала, що "це було б правильно".

"Росія порушила міжнародні домовленості, і ця територія повинна бути повернута Україні. Але на півострові має бути проведений референдум з даного питання", - сказала Собчак в ефірі радо НВ.

Крім того, Собчак привселюдно зробила багато похвальних компліментів президентові України Володимиру Зеленському, сказавши, що він молодий, класний і симпатичний. Також вона звернула увагу на те, що "здорово, що Україна стала готовою до такого молодому президента".

При цьому телеведуча уточнила, що в Росії зовсім інша ситуація, країна досить патріархальна, і люди хочуть бачити в президентському кріслі "президента батька" або "президента царя".

Москва в шоці: Київ сильніший - Трамп закликав Зеленському бути "сміливішими" з Росією, - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 20:30

Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...

Москва у відчаї посилає сигнали: Голова ФСБ раптово визнав, що із "терористом" Зеленським доведеться домовлятись

вівторок, 23 червень 2026, 20:16

Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...