З архіву ПУ. Агент Кремля? У СБУ розкрили результати допиту Савченко на поліграфі

Допит відбувся 11 квітня.

Фото: comments.ua

Служба безпеки України (СБУ) у червні 2018 року розкрила результати допиту народного депутата України Надії Савченко, яка підозрюється в підготовці терористичних актів і державного перевороту, на поліграфі. Відповідний пост розміщено на сторінці відомства в Facebook, повідомляють Патріоти України.

"За результатами проведеного дослідження комісією експертів надано категоричні висновки про наявність у Савченко Н.В. позитивних психофізіологічних реакцій, які свідчать, зокрема, про те, що Савченко Н.В. обговорювала плани насильницького повалення конституційного ладу, брала участь у незаконних діях з повалення конституційного ладу і особисто готувала насильницьке повалення конституційного ладу", - сказано в повідомленні.

За даними СБУ, експертиза підтвердила, що Савченко також обговорювала плани збройного захоплення влади з Рубаном В.В., Захарченко О.В., Тимофєєвим О.Ю. і брала участь у його підготовці, підшукувала та перевозила зброю. Крім того, вона розподіляла ролі в спланованих замахах на представників влади.

"Разом з тим експерти не виявили позитивних психофізіологічних реакцій на запитання, поставлені стороною захисту, зокрема: чи хотіла Савченко Н.В. змінити владу в Україні конституційним способом, чи вважає вона діяльність президента України, народних депутатів України, прем'єр-міністра України, секретаря РНБО, членів Кабінету міністрів України, керівників політичних партій злочинною", - додали у відомстві.

Уточнюється, що в зв'язку зі свідомою протидією Савченко проведенню судової психологічної експертизи з використанням поліграфа комісія експертів не змогла поставити підозрюваній всі запитання, а проведення експертизи було припинено.

Сформувати найсильнішу армію Європи на кордонах войовничої Орди: Які країни та яку техніку готові продавати Україні

вівторок, 22 червень 2021, 7:10

Американські та бразильські бойові літаки, турецькі БПЛА і боєприпаси, польські безпілотники та чеська артилерія. У Київ на міжнародну виставку «Зброя і безпека-2021» приїхали представники оборонної промисловості з 13 держав. Чи означає це, що все біль...

Таких злочинів не чинили навіть нацисти: Нарком держбезпеки СРСР видав наказ 23 червня, але на місцях масові розстріли в'язнів "чекісти" розпочали ще в перший день війни

вівторок, 22 червень 2021, 6:50

2072 особи розстріляли у трьох в'язницях Львова протягом 22–24 червня 1941 року, до 28 червня кількість страчених перевалила за 4500. Всього у перші дні війни працівники НКВС ліквідували близько 25 000 в'язнів лише в Україні. У квітні 1941-го в УРСР ді...