З архіву ПУ. "Азійський тигр", за розмірами співставний з Києвом, створює власну військово-морську флотилію

Не зважаючи на свої скромні розміри, 5-мільйонне місто-держава Сінгапур за доходами на душу населення займає 3 місце у світі, а загальний річний ВВП перевищує $364 мільярда (Україна в 2019 році - $153,78 мільярда)

У Сінгапурі створили флотилію

Сінгапур для посилення своїх можливостей у територіальних та навколишніх водах створює ударний кулак морської безпеки. Про це повідомляє Міністерство оборони Сінгапуру, зазначають Патріоти України. У святковій церемонії присвяченій створенню військово-морської флотилії Республіки Сінгапур взяв участь начальник штабу ВМС контр-адмірал Аарон Бенг, представники інших національних морських відомств.

Командир флотилії підполковник Лі Чжун Мен заявив, що “нове морське формування зміцнить здатність країни боротися з загрозами у сфері морської безпеки, які росли в масштабі та складності протягом багатьох років”.

"Церемонія

Перше військово-морське угруповання держави буде нарощувати потенціал для захисту територіальних вод Сінгапуру і реагування на зростаючі загрози морської безпеки, оснащуватиметься новими кораблями спеціального призначення. На перших порах до складу увійдуть чотири кораблі морської безпеки типу Sentinel і два буксири.

У Чечні викрадають чоловіків, щоб відправити їх "добровольцями" на війну в Україну

четвер, 26 травень 2022, 20:59

У Чечні викрадають чоловіків для відправки на війну в Україну. Про це розповіла співрозмовниця з правозахисної асоціації "Вайфонд", передають Патріоти України із посиланням на "Кавказ.Реалії". Відзначається, що кілька чеченських правозахисних організац...

Ситуація на Донбасі критична: Військовий експерт розповів про тактику ЗСУ та плани російських окупантів

четвер, 26 травень 2022, 20:50

Росія на Донбасі хоче нав'язати один великий бій, щоб у ньому була залучена максимальна кількість активів Збройних сил України. За словами військового експерта Українського інституту майбутнього Івана Ступака, окупанти мають намір розбити всі українськ...