
Український журналіст і блогер Денис Казанський розповів, як змінилося ставлення шахтарів "ЛНР" до Росії і її проектів. Про це повідомляють Патріоти України у червні 2020 року з посиланням на сторінку Дениса Казанського в Twitter.
Казанський звернув увагу на пост, який підтверджує бажання шахтарів ОРДЛО відмовитися від "русского мира". "Шахтарям ОРДЛО більше не подобається" русскій мір ", - написав Казанський, зазначивши, що шкодує про те, що пройшло багато часу і принесено безліч жертв для "розуміння очевидного".
Журналіст опублікував повідомлення "Шахти Никанор-Нова", оприлюднене в Мережі. У повідомленні представники шахти розповідають про так звану реорганізацію, яка нібито "дозволить підвищити економічний потенціал вугільної галузі "ЛНР". Через цю саму реорганізацію гірникам вже протягом півроку не виплачують зарплати, пояснюючи це тим, що "добре для майбутнього вугільної промисловості та залізничної інфраструктури". "Так, не думав, що це скажу, але якось при Україні жилося краще. І тих, хто буде ганьбити мене в коментарях про те, що "І їдь в свою Укропію", я вам відповім, більшість би не просто виїхало туди, а вже самі готові повернути все як було", - написав один з шахтарів "ЛНР".

У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...
Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...