Ексчемпіонка світу з боксу Аліна Шатернікова, яка зараз є віцепрезиденткою Ліги професійного боксу України, розповіла про свій внесок у спільну спаву, зокрема про те, куди подівся її GBU (Global Boxing Union), зазначають Патріоти України.
"За приклад я взяла вчинок нашої прославленої гімнастки Наталії Годунько. Вона продала свою золоту медаль чемпіонату світу. Гроші, виручені з цього аукціону, вона, здається, витратила на закупівлю обладнання для армії. Я подумала, чому б мені так не зробити. Через Наталку вийшла на хлопців, які займалися цими аукціонами. Продала свій пояс за 20 тисяч гривень", – заявила Шатернікова в інтерв'ю виданню Tribuna.
Вона вирішила особисто віддати отримані гроші воїнам, які лежали в Київському військовому госпіталі.
"Відразу ж вирішила, що хочу віддати ці гроші адресно комусь із воїнів, які перебували в Київському військовому госпіталі. Приїхала в госпіталь, головлікар мені показала хлопців, які потребували грошей. Один хлопчик був поранений снайпером в область шиї, йому потрібна була заміна трахеї. 10 тисяч гривень я віддала йому. Другий хлопчик отримав поранення під Луганськом. Йому віддала гроші на реабілітацію", – згадала ексчемпіонка.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...