З архіву ПУ. Бойовий офіцер з честю залишає свою посаду: Українці масово дякують адміралу Воронченку за службу на чолі ВМСУ

Ще поборемося!:

Відомі волонтери та військові дякують за службу адміралу Ігоря Воронченка, якого сьогодні президент Володимир Зеленський звільнив з посади Командувача ВМС, передають Патріоти України 12 червня 2020 року.

“Дякую за службу! Ще поборемося за флот і його майбутнє!” – написав волонтер Тарас Чмут.

Волонтер Наталія Карташова закликала завтра прийти до штабу ВМС і подякувати Воронченку за службу.

“Адмірал Ігор Воронченко, чесний і відважний офіцер, вже не командувач ВМС. Ми пройшли довгий бойовий шлях під його командуванням! Спасибі! Вірний Завжди!!!”

“Вдячна за відкритість, щирість, людяність, неймовірний оптимізм та позитив від кожної зустрічі! За важкі правильні рішення, за патріотизм та любов до рідної країни! Пане АДМІРАЛЕ, ми завжди будемо разом із Вами, яку б посаду Ви не обіймали, де б Ви не знаходилися”, – написала Вікторія Кушнір, екс-прес-секретар Міністра оборони.

“Спасибі за службу. За вірність. За Вашу щирість. І за те, що Вам ніколи не було байдуже”, – написала Яна Холодна, екс-керівник радіо “Армія ФМ”.

“Ви були тим Командувачем, в командуванні якого було за фактом реалізовано людиноцентричний підхід. Для Вас Армія починалася з людини!”, – написала правозахисник і екс-радник генпрокурора Олена Вербицька.

“Не так часто зустрічаєш Кома, який заради того що б поговорити про флотські проблеми з водолазом-волонтером і морпіхом-волонтером, стоїть дві з половиною години на пронизливому березневому вітрі, біля Маку на Вокзальній..”, – написав волонтер Костянтин Миргородський.

У партії “Європейська солідарність” назвали відставку Воронченко зачисткою армії Кремлем.

На російські удари тепер відповідатиме аналогічно: Литва денонсувала Конвенцію щодо касетних боєприпасів

неділя, 21 липень 2024, 15:45

Це значно підсилить обороноздатність держави, що відповідальна за сухопутне сполучення всієї Балтії з союзниками по НАТО. 18 липня литовський парламент ухвалив рішення денонсувати Конвенцію стосовно заборони використання касетних боєприпасів, передают...

Важкий бій під Кураховим: Українські десантники розгромили ворога, котрий кинув у бій разом з піхотою групу новітніх танків - Forbes

неділя, 21 липень 2024, 15:15

Російські загарбники нещодавно намагалися атакувати українських захисників під Кураховим Донецької області, нагадують Патріоти України. Там окупанти зазнали суттєвих втрат. Знищено, зокрема, три ворожі танки, стверджує Forbes. . За інформацією видання...