Співробітники правоохоронних органів Києва в неділю, 14 жовтня 2018 року повідомили, що вранці на території монастиря зібралася група чоловіків спортивної зовнішності. Як пише replyua.net, поліцейські затримали на території Києво-Печерської лаври 122 людини, зазначають Патріоти України.
Згідно з наявними даними, джерело в поліції зазначив, що на території Лаври з самого ранку неділі, 14 жовтня зосередилася група чоловіків різного віку спортивної зовнішності. Співрозмовник додав: «Віруючі почали скаржитися, що ця група осіб створюють штовханину перед Успенським собором. Явно, що ці чоловіки прийшли туди не молитися».
В цей же час джерело підкреслило, що жоден із затриманих, на подив, не пручався, а більш того, добровільно сіли в автозаки. Дехто з цих чоловіків повідомили співробітникам правоохоронних органів, що вони є семінаристами. Також повідомляється, що група з 66 осіб начебто була отруєна (!) в районі відділення поліції, де у них будуть перевіряти документи, після чого направлять додому. Решта, близько півсотні людей, залишилися стояти безпосередньо перед входом в Лавру, але були заблоковані співробітникам особливого призначення поліції.
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...