З архіву ПУ. Боїться розлютити росіян: Спливли цікаві деталі про "секретну" операцію Кремля в Сирії

Міністерство оборони Росії залучає окупаційну влада Криму для передачі гуманітарної допомоги в Сирію, де російські війська неодноразово звинувачували в бомбардуваннях мирного населення. Про це свідчать документи, опубліковані виданням "Флот 2017", передають Патріоти України у травні 2020 року.

Відзначається, що МО РФ не має права організовувати і проводити гуманітарні акції та благодійні заходи, оскільки є державною структурою. Тому оборонне відомство Росії залучає як сторонню структуру "адміністрацію" окупованого Криму.

"Примітно, що, на прохання представників МО РФ, щоб уникнути міжнародного резонансу і засудження даний захід не буде висвітлюватися російськими федеральними ЗМІ. Принаймні - поки", - йдеться в матеріалі.

Також автори матеріалу нагадують, що раніше "гуманітарну допомогу" з Криму хотіли доставити в Італію. Такі дії Росія робить для того, щоб "розмити" факт окупації півострова.

Відзначається, що Міноборони РФ не хоче явно проявляти себе в зв'язку з "гуманітарною акцією" в тому числі і через негативну реакцію частини російського суспільства на аналогічні дії в Італії, Венесуелі і Сербії.

Хіти тижня. ​УЄФА відреагував на істерику Росії з вимогою змінити форму збірної України, заявлену на Євро-2020/21

понеділок, 14 червень 2021, 17:00

Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА) схвалив нову форму збірної України з футболу на майбутній чемпіонат Європи, пояснивши, що символіка збірної України з Кримом і Донбасом, а також з національним гаслом повністю відповідає всім правилам і ста...

Вождь, богом даний і правдивий

понеділок, 14 червень 2021, 16:05

Євген Коновалець не лишив по собі багатої літературної спадщини. Але відомі його слова, що мусять бути викарбувані в серці кожного українця: "Як не буде в нас сили, не осягнемо нічого, хоч би все найкраще для нас складалося. Як жеж будемо мати силу, тоді