З архіву ПУ. Бурятські "комбайнери" закінчуються - нема кому воювати: У "ЛДНР" зазивають до війська місцевих шахтарів та металургів, - розвідка

На Донбасі влітку 2020 року проходила чергова хвиля "мобілізації", під час якої бойовики погоджуються брати у військо тих, кого раніше самі ж вигнали за "порушення військової дисципліни". Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, зазначають Патріоти України.

"Командування російських окупаційних військ продовжує активні агітаційно-пропагандистські заходи серед населення тимчасово окупованої території у Донецькій та Луганській областях щодо проходження військової служби у з'єднаннях і частинах 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК", — говориться в повідомленні.

Найбільше окупанти потребують механіків-водіїв, розвідників, мінометників, артилеристів, зв'язківців та фельдшерів.

"Основною цільовою аудиторією пропагандистської кампанії окупантів з використанням ЗМІ та соціальних мереж є працівники вугледобувних та металургійних підприємств, які втратили роботу або не отримують тривалий час заробітної плати", — уточнили в українській розвідці.

При цьому командування російсько-окупаційних військ погоджується навіть на тих, кого раніше звільнили з військової служби за грубі порушення військової дисципліни.

"Логічний кінець": Тука заявив, що Крим перетвориться на острів тижнів за два

субота, 27 червень 2026, 6:33

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...

Ракети "Фламінго" атакували Волгоград, чотири "дольоти" по стратегічному підприємству – OSINT

субота, 27 червень 2026, 6:05

Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...