
Після того, як терористи під проводом росіянина Ігоря Стрєлкова-Гіркіна втекли зі Слов'янська, їх можна було знищити. Сили АТО не змогли нічого зробити через заборону відкривати вогонь, розповів боєць батальйону Кульчицького Сергій Ткаченко, повідомляють Патріоти України.
"Ми повинні були забезпечувати контроль дороги. І коли зі Слов'янська почали виходити колони з бойовиками, ми повинні були їх затримувати, по ідеї. Але був наказ: перемир'я. Не стріляти. І колони спокійно вийшли", - зазначив Ткаченко.
"Лише одну з колон противника обстріляли тоді. Мабуть, хтось не почув наказу. Або не послухався. Всі інші вийшли. Частина вирушила в Донецьк. Частина - в Луганськ", - додав він.
Боєць батальйона Кульчицького згадує: місцеве населення тоді активно допомагало українській армії з інформацією про переміщення та місцезнаходження терористів. "Вони виходили протягом тижня. Це ж не були класичні колони. До нас приїжджали місцеві таксисти, говорили: хлопці, там і там... Але що ми могли зробити? Наше завдання було контролювати цю конкретну дорогу - ми і контролювали. І по цій дорозі дійсно ніхто не йшов", - повідомив Ткаченко.
Пілоти 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана «Спартан» Національної гвардії знайшли та знищили одразу 2 системи російської ППО. Відео бойової роботи було оприлюднене на каналі бригади, передають Патріоти України. . Опер...
Розвідувальна спільнота Великої Британії в своєму огляді проаналізувала серію українських ударів по окупованому Росією Криму та констатувала розширення можливостей України щодо нанесення ударів по Кримському мосту, передають Патріоти України. Зокрема, ...