З архіву ПУ. Через підтримку Лукашенка: Штаб Навального хоче знести будинок Кіркорова (відео)

Особняк Кіркорова площею більше 1,5 тисячі метрів квадратних стоїть на ділянці в 1 га. При цьому вартість будинку оцінюється в 12 мільйонів доларів.

У московському штабі Олексія Навального поскаржилися в державні органи через будинок співака Філіпа Кіркорова. Про це повідомила прес-служба штабу Навального в Москві, передають Патріоти України 26 вересня 2020 року.

За словами координатора Московського штабу Навального, будинок Кіркорова перекриває доступ до Москва-ріки. З цього приводу фонд подав скарги в російську прокуратуру і Росприроднагляд.

Повідомляється, що особняк Кіркорова площею більше 1,5 тисячі метрів квадратних стоїть на ділянці в 1 га. При цьому вартість будинку оцінюється в 12 мільйонів доларів.

До особняка Кіркорова прилягає парк зі ставком, клумба з візерунком зірки, гаражі і каплиця.

Координатор штабу Навального стверджує, що ділянка співака перекриває доступ до річки, а це порушує російське законодавство, оскільки кожен громадянин може мати доступ до водних об’єктів.

При цьому підкреслюється, що державні відомства повинні вже найближчим часом розпорядитися забезпечити доступ до води там, де його закриває паркан особняка Кіркорова. У тому випадку, якщо співак не прибере будову самостійно, її знесуть екскаватором без його волі.

Філіп Кіркоров разом з іншими зірками російської естради взяв участь у записі кліпу на підтримку Олександра Лукашенка.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.