З архіву ПУ. Чоловікам сукня дуже сподобалася: Фотограф поділився "пікантним" знімком з Ради

Аліна Загоруйко прийшла на роботу в облягаючому бордовому платті, яке підкреслює фігуру.

Народний депутат від партії "Слуга народу" Аліна Загоруйко прийшла у Верховну Раду в пікантному вбранні, передають Патріоти України.

На знімку видно, що політик прийшла на роботу в облягаючому бордовому платті, яке підкреслює фігуру. На фото Загоруйко спілкується з іншими нардепами, які не змогли відвести свій погляд від неї. Погляд чоловіків був прикутий до цікавого вбрання, на яке вони задивилися.

Аліна Загоруйко - народний депутат Верховної Ради IX скликання. Була обрана 21 липня 2019 року. Політику 36 років. Родом вона з міста Немирів Вінницької області.

Джерело: Апостроф

Дуже пікантний скандал: Сербський депутат переглядав порно у парламенті під час дебатів щодо Косова (відео)

середа, 8 лютий 2023, 9:08

У Сербії депутата від Соціалістичної партії Звонимира Стевича підловили у парламентській залі на перегляді порнофільму на його мобільному телефоні. Про це повідомляє сербське видання NOVA, передають Патріоти України. . У соцмережах з'явилося відео, н...

"Шкура за шкуру": Вдови окупантів радіють "гробовим" шубам, вдалому обміну на життя своїх чоловіків

середа, 8 лютий 2023, 8:59

Росіянкам з Москви, чоловіки яких були ліквідовані під час участі у війні проти України, почали видавати "гробові" шуби. При цьому вдови окупантів так радіють цим подарункам, що приймають їх з усмішкою і без жодної сльози за своїми вбитими в "спецопера...