З архіву ПУ. "Чорна субота" окупантів: У російських загарбників великі втрати на Донбасі

Штаб Операції Об'єднаних сил України повідомляє, шо за даними розвідки, 23 травня 2020 року війська України знищили чотирьох російських окупантів та щонайменше сімох поранили, зазначають Патріоти України.

За минулу добу збройні формування Російської Федерації 11 разів порушили режим припинення вогню. Противник обстріляв українські позиції із заборонених Мінськими домовленостями артилерійських систем калібру 122 мм, мінометів калібрів 120 мм та 82 мм, а також гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів, снайперської та стрілецької зброї. Для придушення вогневих засобів противника українські військові застосували штатне озброєння, після чого формування Росії припинили свою активність.

Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення. За даними розвідки, 23 травня війська України знищили чотирьох російських окупантів та щонайменше сімох поранили.

"Від початку поточної доби російські збройні формування активності не проявляли. За поточну добу втрат серед українських захисників немає. Випадків захворювання на коронавірусну інфекцію серед особового складу Об’єднаних сил не зафіксовано", - додається у повідомленні.

"На 100% це неможливо": Пролунала тривожна заява про захист українських міст

субота, 27 червень 2026, 11:26

Повністю захистити українські міста від атак FPV-дронів наразі неможливо, оскільки ефективних систем протидії таким безпілотникам у світі поки не існує. Про це в ефірі «Ранок.LIVE» заявив військовий Ігор Луценко, передають Патріоти України. За його сло...

Стане трохи легше? "Флеш" пояснив, що означає вимкнення ретрансляторів у Білорусі

субота, 27 червень 2026, 9:59

Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...