З архіву ПУ. Чорний дим піднявся в небо: Українські військові потужно помстилися окупантам за провокації (відео)

Професійними діями українські захисники знищили вогневу точку противника.

Українські військові дали гідну відповідь бойовикам, які продовжують порушувати режим припинення вогню на Донбасі. 5 травня 2020 року при обстрілах постраждали двоє українських військових. Про це повідомляє прес-служба оперативно-тактичного угруповання "Північ" в Facebook, передають Патріоти України.

"Утримуючи оборону наші військовослужбовці рішуче припинили ворожої обстріл застосувавши чергові вогневі засоби. Професійними діями українські захисники знищили вогневу точку противника. Жодна злочинна активність окупантів не залишиться безкарною", - йдеться в повідомленні.

"Приховане" послання: Аналітики ISW розкрили справжній зміст заяв Путіна про мир

середа, 24 червень 2026, 17:30

Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...

Неймовірне лицемірство: Сім'я близького до Кадирова депутата одночасно інвестує в нерухомість у Європі і підтримує російських військових

середа, 24 червень 2026, 16:59

Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...