З архіву ПУ. "Деякі люди хотіли б такого піару": Юлія Мендель цікаво відреагувала на чутки про свою вагітність від Зеленського (відео)

Юлія Мендель, прес-секретар Володимира Зеленського, в черговий раз прокоментувала чутки про свою вагітність від президента. Цього разу розповіла про те, як реагують на подібні чутки її батьки. Про це стало відомо з інтерв'ю, яке прессекретарка дала телеведучій Наталі Влащенко у липні 2020 року, передають Патріоти України.

На питання про те, як батьки ставляться до всіх чуток, які з'являються про Мендель, вона відповіла: "Моя мама вона майже звикла, вони, звичайно, не очікували, я закрила їх Facebook-сторінки перед тим, як стала прес-секретарем. З першої такої величезної ситуації вони, звичайно, сміялися, а вже з останньої ситуації (фейк про вагітність від Зеленського - ред. "Апостроф") вона (мама - ред. "Апостроф") сказала мені: "Юлечка, у мене ледь не було інфаркту". Слава богу, мій тато над цим сміявся ".

За словами Мендель, сама вона відреагувала на чутки зі сміхом. "Найцікавіше, російське телебачення про це розповіло, це екстраполювало ці чутки. Я теж дуже сильно сміялася з цього, тому що мені здається, деякі люди хотіли б такого піару, і платили б за такий піар і люди в бюстгальтерах там виходять і намагаються все, що хочеш зробити, а мені досить просто робити свою роботу ", - розповіла Мендель.

Коаліція правих партій з партіями-"друзями Путіна" перемагає на виборах у Італії

понеділок, 26 вересень 2022, 5:45

Праві та крайні праві партії за попередніми даними здобувають впевнену перемогу на парламентських виборах у Італії. Про це свідчать кілька екзитполів, результати яких оприлюднені після закриття дільниць. Зокрема, опитування, яке провів телеканал Sky Tg...

Україна отримала системи NASAMS - Зеленський

понеділок, 26 вересень 2022, 5:12

Україна отримала від Сполучених Штатів зенітно-ракетні комплекси NASAMS. Але для закриття повітряного простору від російських ракет їх ще недостатньо. Про це заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю CBS. "Я хочу подякувати президенту СШ...