З архіву ПУ. "Діти в поле вийти не можуть": Симоненко відзначився неадекватною заявою в Москві (відео)

Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, звинуватив українських військових в ... мінуванні території.

Петро Симоненко

На пропагандистському телеканалі «Росія 1» яскраво виступив Петро Симоненко. Глава забороненої в Україні Компартії взяв участь в дискусії, яка стосувалася провокацій флоту РФ в Азовському морі, передають Патріоти України.

Нагадаємо, що останні місяці практично щодня прикордонники РФ затримують для огляду судна, що йдуть в український Маріуполь або ж виходять з нього.

Петро Симоненко в кращих традиціях пропагандистів, різко поміняв тему дискусії, перейшовши на прямі звинувачення української влади. Лідер комуністів, виступаючи на телебаченні країни-агресора, яка розв'язала війну на сході України і анексувала Крим, нічтоже сумняшися звинуватив українських військових в ... мінуванні території. «Діти в поле вийти не можуть», - надривався Петро Симоненко, мабуть, забувши, яка країна прийшла з війною в Україні.
Опублікував: Олег Устименко

Данілов спрогнозував, куди можуть піти далі окупанти, якщо захоплять Луганщину

четвер, 26 травень 2022, 20:12

Російські загарбники вже окупували 95% Луганської області. Наразі ситуація там складна, тривають інтенсивні бої. Олексій Данілов розповів, куди підуть окупанти далі, якщо їм таки вдасться повністю захопити цей регіон, передають Патріоти України. За йог...

Окупанти захопили село Мідна Руда на Донеччині

четвер, 26 травень 2022, 19:59

У напрямку Покровського й Клинового російські окупанти пішли в наступ. Їм вдалося захопити село Мідна Руда в Бахмутському районі Донецької області. Зараз ворог здійснює перегрупування. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ в новому зведенні в Facebook, передаю...