Народний депутат України, голова парламентського комітету з питань палива та ЖКГ Андрій Герус своєю діяльністю діє проти енергетичної безпеки України, що створило кризу в галузі та підтверджує його співпрацю зі спецслужбами Росії. Відповідна заява розміщена на офіційному сайті ексголови Закарпатської області Геннадія Москаля, передають Патріоти України у травні 2020 року.
Він надіслав генеральному прокурору України Ірині Венедіктовій документи, які назвав доказом роботи народного депутата від фракції "Слуга народу" Андрія Геруса на російські та білоруські спецслужби.
Москаль повідомив, що в діях Геруса присутні ознаки державної зради. А в опублікованому зверненні йдеться про те, що єдиний диспетчерський центр підтримки частоти в енергосистемах Росії, Білорусі, Молдови та України знаходиться в Росії.
"У своєму зверненні Геннадій Москаль наводить конкретні факти, які можуть свідчити про роботу пана Геруса в якості агента впливу Російської Федерації, надає інформацію щодо методів фінансування його підривної діяльності спецслужбами РФ, а також розкриває зв’язки народного депутата в спеціальних органах Росії та Білорусі", – йдеться в повідомленні.
Вказується також, що через бажання України та Молдови від’єднатися від російського центру, Росія намагається всіляко перешкоджати енергетичній євроінтеграції України та будь-якими шляхами й засобами сприяє краху енергетичної системи України, а також створенню дефіциту енергії.
"За моєю інформацією, як колишнього заступника керівника Служби безпеки України, Герус Андрій Миколайович є тим самим агентом впливу спецслужб російської федерації", – йдеться в заяві Москаля.
Польський міністр закордонних справ Радослав Сікорський впевнений, що навіть за відсутності допомоги від США Україна спроможна тримати оборону до кінця цього року. До того ж європейська підтримка буде продовжуватись. Про це він заявив в інтерв'ю CNN, п...
Служба безпеки України знайшла ефективну протидію розвідувальним російським дронам - Zala, Supercam, Orlan та Lancet. Тож тепер російські безпілотники вартістю по 100 тис. дол. США можуть знищувати українські FPV-дрони, які коштують 700 дол. США. Пр...