З архіву ПУ. До виборів не помічали: Спікер Верховної Ради Разумков засвітив перед Зеленським елітний годинник (фотофакти)

Вибори скінчились, "слугам" нема чого більше вдавати з себе скромних українців

Спікер Верховної Ради України, голова партії "Слуга народу" Дмитро Разумков під час термінової наради з президентом Володимиром Зеленським похвалився дорогим годинником вартістю більше восьми тисяч доларів, зазначають Патріоти України.

Відповідне фото, яке свідчить про наявність у Разумкова дорого аксесуара, зробив власний кореспондент "Апострофа" Олександр Гончаров.

Відзначимо, що на руці у Разумкова - годинник Zenith _archive el primero, вартістю 8,4 тисячі доларів. Цей годинник є елітним швейцарським годинником.

Як повідомляв "Апостроф", раніше голова АМКУ похвалився розкішшю на зустрічі із Зеленським. Зокрема, у нього є iPhone в чохлі від італійського бренду Gucci. Такий не новий чохол коштує від 350 до 700 доларів.

Хіти тижня. "Удар на Лачин с юга - очень красивый ход по перевороту фронта для обороняющих Шушу и Ханкенди армянских сил", - Олексій Арестович

середа, 28 жовтень 2020, 9:00

Азербайджанці можуть по праву пишатися оперативним мисленням свого Генштабу, який демонструє просто блискучі за своєю красою задуми і їх реалізацію. "По направлению к Лачину намечается лихая драка. Исходная обстановка такова. На южном направлении азерб...

Названо російські технології, які можуть "спалювати" американські супутники

середа, 28 жовтень 2020, 7:50

Журналісти переконані, що в мирний час Росія могла б проводити експерименти з генераторами ЕМВ на власних супутниках, термін служби яких наближається до кінця. "Для этого существуют три перспективных технологии. К первой, наиболее разработанной, издани...