З архіву ПУ. Дурість чи свідома провокація? Російський військовий корабель ледь не таранив есмінець США в Аравійському морі (відео)

Під час інциденту командування американського корабля знаходилося в контакті з російським судном і просило про зміну курсу руху.

В Аравійському морі розвідувальний корабель ВМФ РФ здійснив агресивне зближення з есмінцем ВМС США і ледь не зіткнувся із ним, передають Патріоти України 10 січня 2020 року.

Під час інциденту в Аравійському морі командування американського корабля знаходилося в контакті з російським судном і просило про зміну курсу руху. «Прозвучали п'ять коротких сигналів, міжнародний морський сигнал про небезпеку зіткнення, і просили російський корабель змінити курс згідно з міжнародними правилами», - заявив прес-секретар 5-го флоту Джошуа Фрей.

У ВМС США стверджують, що російський військовий корабель спочатку відмовився, проте потім все ж змінив курс. «Поки російський корабель вживав заходів, початкова затримка з дотримання міжнародних правил під час здійснення агресивного підходу збільшувала ризик зіткнення», - зазначили в ВМС.

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...

Українські зброярі представили мультикаліберну платформу "КалашНаш" (фото)

неділя, 24 січень 2021, 0:32

Українське підприємство Завод «Маяк» представило мультикаліберну платформу «КалашНаш». Про це повідомляє пресцентр Заводу «Маяк», інформують Патріоти України. «З метою переходу експлуатантів платформи АК на використання провідних світових патронів, роз...