З архіву ПУ. "Дуже ризиковане призначення": Політолог вказав на кадровий прорахунок команди Зеленського

Призначення політтехнолога без всякого дипломатичного досвіду і навичок послом у Франції шокувало вітчизняний і зарубіжний дипкорпус в Києві.

Володимир Фесенко

Президент України Володимир Зеленський у червні 2020 року призначив надзвичайним і повноважним послом до Франції Вадима Омельченка, передають Патріоти України з посиланням на Апостроф.

За словами відомого українського політолога Володимира Фесенка, призначення Вадима Омельченка на посаду посла України в такій важливій країні як Франція є серйозною кадровою помилкою. "Я вважаю це кадровою помилкою. Це дуже ризиковане призначення. Франція дуже важлива для української зовнішньої політики. Там повинен працювати досвідчений кадровий дипломат, тим більше вони в Україні є. Олег Шамшур був таким", - зазначив політолог.

Він пояснив, що при тому, що Франція входить в "нормандської четвірку", зараз у Макрона дуже специфічні відносини з Володимиром Путіним. Макрон відверто заграє з лідером Кремля, збирається їхати на так званий парад в Москву. У самій Франції дуже непроста внутрішньополітична ситуація.

"У такий час потрібна людина з величезним дипломатичним досвідом, яка могла би вибудовувати гнучкі, але в той же час принципові відносини з Францією. Треба не наробити дурниць, не спровокувати конфліктні ситуації. Потрібно відчуття міжнародних відносин. Розуміння того, як працює дипломатія", - наголосив Фесенко.

Обіцяють зробити дуже боляче: Словаччина слідом за Угорщиною грозиться Україні через заборону транзиту нафти з Росії

середа, 24 липень 2024, 19:00

Словаччина пригрозила Україні через припинення транзиту нафти російської компанії Лукойл. Братислава стверджує, що може застосувати "невизначені взаємні заходи", передають Патріоти України з посиланням на Dennikn в середу, 24 липня. . Відповідні заяви...

""Є кількісні показники, які треба виконувати": У ТЦК назвали причину примусової мобілізації та пообіцяли призвати не всіх українців

середа, 24 липень 2024, 18:50

Той факт, що деяких українських військовозобов'язаних чоловіків примусово доправляють до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП), є наслідком ігнорування вимог закону про мобілізацію. Таку думку озвучив газеті "Вечірній...