
Сили ООС знищили новітню переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 "Кредо-М1" російського виробництва. Про це повідомляє прес-служба 24-ї ОМБр імені короля Данила на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України 25 червня 2020 року.
Зазначається, що в смузі відповідальності 24-ї бригади окупанти тривалий час використовували новітню переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 "Кредо-М1" російського виробництва. «Дана станція дозволяла ворогу не тільки автоматично виявляти і визначати координати наших технічних засобів та підрозділів, а й вести точне корегування артилерійського вогню по них. Саме за допомогою цієї станції російські найманці здійснювали прицільні обстріли наших позицій.
Неодноразово спеціальна моніторингова місія ОБСЄ фіксувала дану переносну станцію наземної розвідки на тимчасово окупованих російськими найманцями територіях та в своїх звітах засуджувала факти постачання Росією сучасної зброї на Донбас», – пояснили в прес-службі. Військові наголосили, що завдяки мужності особового складу та їх вмілим і злагодженим діям, бійцям ООС вдалось виявити місце розташування корегувальників та нанести точкове вогневе ураження по позиції ворога пострілом з ПТКР та знищити її. Результат виконання бойового завдання бійці зафіксували на відео.
Прем'єр-міністр Британії Кір Стармер під час спеціального звернення на Даунінг-стріт оголосив, що час його перебування на посаді підійшов до кінця, передають Патріоти України з посиланням на відеотрансляцію. Стармера у зверненні до нації проголосив про...
Навіть якщо Сполучені Штати погодяться надати Україні ліцензії на виробництво ракет-перехоплювачів для систем Patriot, власне виробництво таких ракет не запрацює швидко. За оцінками авіаційного експерта Костянтина Криволапа, для створення та випуску ан...