
Сили ООС знищили новітню переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 "Кредо-М1" російського виробництва. Про це повідомляє прес-служба 24-ї ОМБр імені короля Данила на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України 25 червня 2020 року.
Зазначається, що в смузі відповідальності 24-ї бригади окупанти тривалий час використовували новітню переносну станцію наземної розвідки ПСНР-8 "Кредо-М1" російського виробництва. «Дана станція дозволяла ворогу не тільки автоматично виявляти і визначати координати наших технічних засобів та підрозділів, а й вести точне корегування артилерійського вогню по них. Саме за допомогою цієї станції російські найманці здійснювали прицільні обстріли наших позицій.
Неодноразово спеціальна моніторингова місія ОБСЄ фіксувала дану переносну станцію наземної розвідки на тимчасово окупованих російськими найманцями територіях та в своїх звітах засуджувала факти постачання Росією сучасної зброї на Донбас», – пояснили в прес-службі. Військові наголосили, що завдяки мужності особового складу та їх вмілим і злагодженим діям, бійцям ООС вдалось виявити місце розташування корегувальників та нанести точкове вогневе ураження по позиції ворога пострілом з ПТКР та знищити її. Результат виконання бойового завдання бійці зафіксували на відео.
Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України щодо його звільнення. Він вважає, що рішення регулятора про його невідповідність вимогам професійної придатності - нібито спроба поставити на паузу ство...
Українські удари по нафтопереробному заводу в Москві є частиною ширшої стратегії, спрямованої не лише на військові об’єкти, а й на зміну економічної та політичної логіки війни. Про це пише австралійський військовий експерт Мік Раян. передають Патріоти ...