Одіозна ексрадниця президента-втікача Віктора Януковича Ганна Герман на телеканалі Медведчука заявила, що Україні загрожує "загибель через вірус ненависті", зазначають Патріоти України. Безглуздий вислів одіозна політик допустила в ефірі програми "Прайм" у четвер, 19 березня 2020 року, коментуючи заходи, вжиті в боротьбі проти коронавірусу.
"Україна може загинути як держава через поширення коронавірусу. На нас чекають зміни, але якщо Україна переживе", – кілька разів повторила вона.
"Якщо країна переможе найгірший вірус у нас – "вірус ненависті між людьми" – вона стане сильнішою. Якщо громадяни не зможуть зрозуміти, що відхід від християнських цінностей, від любові до ближнього, несе за собою смерть, то Україна приречена на загибель", – висловилася Герман.
"Не переможе", – видав їй у відповідь ведучий "112 каналу".
Кремлівські та прокремлівські ЗМІ тут же підхопили заяву колишньої соратниці Януковича, випустивши гучні заголовки про "загибель України".



На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...