Одіозна ексрадниця президента-втікача Віктора Януковича Ганна Герман на телеканалі Медведчука заявила, що Україні загрожує "загибель через вірус ненависті", зазначають Патріоти України. Безглуздий вислів одіозна політик допустила в ефірі програми "Прайм" у четвер, 19 березня 2020 року, коментуючи заходи, вжиті в боротьбі проти коронавірусу.
"Україна може загинути як держава через поширення коронавірусу. На нас чекають зміни, але якщо Україна переживе", – кілька разів повторила вона.
"Якщо країна переможе найгірший вірус у нас – "вірус ненависті між людьми" – вона стане сильнішою. Якщо громадяни не зможуть зрозуміти, що відхід від християнських цінностей, від любові до ближнього, несе за собою смерть, то Україна приречена на загибель", – висловилася Герман.
"Не переможе", – видав їй у відповідь ведучий "112 каналу".
Кремлівські та прокремлівські ЗМІ тут же підхопили заяву колишньої соратниці Януковича, випустивши гучні заголовки про "загибель України".



Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...