Фото і відео цього банера опублікував в соціальній мережі житель міста Андрій Розкішний, передають Патріоти України у травні 2020 року.
На одному зі знімків зображені солдати, які оточили танк. За словами фахівців, їхня уніформа, каски і погони точно вказують на те, що це німецькі солдати. Фотографія ілюструє вантаження десанту на броню одного з наймасовіших танків німецького Вермахту в районі Вязьми в жовтні 1941 року.
На другому знімку зображені маршируючі військові німецькі музиканти.
Після активного обговорення цього конфузу в групі "Таганрозький краєзнавець" в соцмережі Facebook банер по-швидкому демонтували.
Якщо війна триватиме ще 5-6 років, українське населення буде зменшуватися, а населення Росії залишатиметься на достатньому рівні, щоб відігравати головну конкуруючу роль в Східній і Центральній Європі. Таку думку висловив український журналіст та політ...
Росія стала першою країною, яка офіційно визнала владу «Талібану» в Афганістані, однак лише зараз у Москві звернули увагу на новий гімн цього терористичного руху. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на сайт «Миротворець». У тексті гімну ...