Фото і відео цього банера опублікував в соціальній мережі житель міста Андрій Розкішний, передають Патріоти України у травні 2020 року.
На одному зі знімків зображені солдати, які оточили танк. За словами фахівців, їхня уніформа, каски і погони точно вказують на те, що це німецькі солдати. Фотографія ілюструє вантаження десанту на броню одного з наймасовіших танків німецького Вермахту в районі Вязьми в жовтні 1941 року.
На другому знімку зображені маршируючі військові німецькі музиканти.
Після активного обговорення цього конфузу в групі "Таганрозький краєзнавець" в соцмережі Facebook банер по-швидкому демонтували.
Військовий експерт Сергій Грабський зазначив, що бойові дії на Сумщині відбуваються в умовах конфлікту низької інтенсивності та характеризуються окремими тактичними діями військ. Про це він сказав в етері телеканалу "Еспресо", передають Патріоти Україн...
Призначений міністром закордонних справ Німеччини Йоганн Вадефуль пообіцяв продовжувати на новій посаді політику ФРН, спрямовану на підтримку України та зміцнення позицій Німеччини у світі. Про це сам Вадефуль заявив в інтерв'ю DW, передають Патріоти У...