Фото і відео цього банера опублікував в соціальній мережі житель міста Андрій Розкішний, передають Патріоти України у травні 2020 року.
На одному зі знімків зображені солдати, які оточили танк. За словами фахівців, їхня уніформа, каски і погони точно вказують на те, що це німецькі солдати. Фотографія ілюструє вантаження десанту на броню одного з наймасовіших танків німецького Вермахту в районі Вязьми в жовтні 1941 року.
На другому знімку зображені маршируючі військові німецькі музиканти.
Після активного обговорення цього конфузу в групі "Таганрозький краєзнавець" в соцмережі Facebook банер по-швидкому демонтували.
У районі Лимана на Донеччині російські війська продовжують просування. На окремих ділянках фронту окупанти досягають успіху, передають Патріоти України з посиланням на DeepState. За даними аналітичного проєкту DeepState, ситуація на ділянці Нове – Кате...
Розроблений Міністерством оборони України законопроєкт про демобілізацію передбачає дві пропозиції. Про це в етері Radio NV сказав Олександр Федієнко, народний депутат від «Слуги народу», член комітету Верховної Ради України з питань національної безпе...