Фото і відео цього банера опублікував в соціальній мережі житель міста Андрій Розкішний, передають Патріоти України у травні 2020 року.
На одному зі знімків зображені солдати, які оточили танк. За словами фахівців, їхня уніформа, каски і погони точно вказують на те, що це німецькі солдати. Фотографія ілюструє вантаження десанту на броню одного з наймасовіших танків німецького Вермахту в районі Вязьми в жовтні 1941 року.
На другому знімку зображені маршируючі військові німецькі музиканти.
Після активного обговорення цього конфузу в групі "Таганрозький краєзнавець" в соцмережі Facebook банер по-швидкому демонтували.
Державна служба з надзвичайних ситуацій опублікувала поширюване в російських медіа відео атаки українських рятувальників у Херсоні. Відео розміщене на каналі ДержНС в телеграм, передають Патріоти України. "Херсон. ДСНС - державна служба надзвичайних си...
У Румунії виявили масштабну схему, яка давала змогу росіянам, українцям і молдованам незаконно отримувати румунські паспорти для проникнення в Європейський союз. Про це 5 липня повідомляє DW, передають Патріоти України. Протягом останнього року не менш...