З архіву ПУ. Грузинський дизайнер створила чоботи "з паспортів Росії", "вата" у люті (фото)

Взуття з підтекстом викликало в мережі шквал обурення серед росіян.

У Росії бренд Vetements, створений грузинським дизайнером Демня Гвасалія, представив модель чобіт з принтом у вигляді обкладинки російського закордонного паспорта, повідомляють Патріоти України у червні 2018 року.

Фото взуття було виставлено на його офіційній сторінці в Instagram. Російські користувачі, судячи з усього, не оцінили смак дизайнера. Вони побачили у такому рішенні політичний підтекст.

Користувачі адресують Гвасалія обурені відгуки, глузування, поради припинити займатися дизайном і образи.

"Це знущання, мабуть, якийсь, експеримент", "Це взагалі законно? Використання герба", "І невже якийсь даун купить таке", - пишуть вони.

Є і більш образливі коментарі: "Добре в них Грузію топтати!", "Він родом із Сухумі, а Росія забрала Сухумі від Грузії. Цим він говорить, що йому плювати на Росію і російський паспорт!".

Москва отримала відповідні попередження: США має план дій, якщо РФ застосує ядерну зброю проти України - Блінкен

понеділок, 26 вересень 2022, 6:00

Блінкен відмовився поділитися конкретними відомостями, але зазначив, що "ми дуже чітко говорили з росіянами публічно і приватно, щоб вони припинили базікати про ядерну зброю". За його словами, невідомо, чи скаже хто-небудь у Кремлі президенту Росії Вол...

Коаліція правих партій з партіями-"друзями Путіна" перемагає на виборах у Італії

понеділок, 26 вересень 2022, 5:45

Праві та крайні праві партії за попередніми даними здобувають впевнену перемогу на парламентських виборах у Італії. Про це свідчать кілька екзитполів, результати яких оприлюднені після закриття дільниць. Зокрема, опитування, яке провів телеканал Sky Tg...