
Народний депутат VIII скликання і командир штурмової роти батальйону "Айдар" Ігор Лапін розповів, яким чином до добровольців потрапляла зброя на Донбасі, передають Патріоти України 14 жовтня 2019 року.
За словами народного депутата, в 2014 році добровольці прийшли в "Айдар" зі своєю зброєю - мисливськими рушницями, карабінами. Потім в ході операцій з'являлася трофейна зброя, яку передавали іншим підрозділам добровольців, які тут же формувалися і йшли в бій.
"Як це цинічно не звучить, але в бою потрібно протриматися п'ять-сім хвилин, а потім зброї буде досить - залишиться від своїх або від противника", - зауважив Ігор Лапін.
Нардеп також пояснив, чому в добровольчих батальйонах відмовилися від необлікованої зброї. За його словами, цьому посприяла відсутність активних бойових дій. "Хто хоче ходити під статтею? Я так скажу, що чим більше людина воювала, тим менше вона хоче мати справу зі зброєю", - стверджує він.
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський під час спілкування з іноземними медіа детально окреслив стратегічні цілі Сил оборони та умови для закінчення бойових дій. Попри значні втрати ворога та вдалі українські удари по російській логістиці генерал нар...
Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...