З архіву ПУ. "Як би це цинічно не звучало": Екснардеп розповів, звідки у добровольців на Донбасі зброя

Ветеран АТО відзначив, що в добровольчих батальйонах відмовилися від необлікованої зброї.

Ігор Лапін

Народний депутат VIII скликання і командир штурмової роти батальйону "Айдар" Ігор Лапін розповів, яким чином до добровольців потрапляла зброя на Донбасі, передають Патріоти України 14 жовтня 2019 року.

За словами народного депутата, в 2014 році добровольці прийшли в "Айдар" зі своєю зброєю - мисливськими рушницями, карабінами. Потім в ході операцій з'являлася трофейна зброя, яку передавали іншим підрозділам добровольців, які тут же формувалися і йшли в бій.

"Як це цинічно не звучить, але в бою потрібно протриматися п'ять-сім хвилин, а потім зброї буде досить - залишиться від своїх або від противника", - зауважив Ігор Лапін.

Нардеп також пояснив, чому в добровольчих батальйонах відмовилися від необлікованої зброї. За його словами, цьому посприяла відсутність активних бойових дій. "Хто хоче ходити під статтею? Я так скажу, що чим більше людина воювала, тим менше вона хоче мати справу зі зброєю", - стверджує він.

Ще чотири європейські країни приєдналися до антиросійських санкцій за агресію проти України

вівторок, 24 листопад 2020, 0:25

Ще чотири країни приєдналися до європейських санкцій щодо Росії через агресію проти України. Персональні санкції щодо 41 особи та 28 організацій будуть діяти до 15 березня 2021 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу Ради Європи...

Радник Єрмака розповів про свої стосунки з проросійським пропагандистом Шарієм

вівторок, 24 листопад 2020, 0:19

Радник Єрмака Михайло Подоляк переконує, що наразі немає жодних взаємин із проросійським журналістом Анатолієм Шарієм. Хоча підтвердив, що свого часу вони разом працювали, зазначають Патріоти України. Як зауважив радник керівника ОПУ, він був редакторо...