З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра.

Андрій Піонтковський. Фото: Главком.

Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарій по Донбасу. Однак Леонід Кучма зірвав цей план, не підписавши документ з так званою формулою Штайнмаєра. Про це в коментарі заявив політолог і публіцист Андрій Піонтковський, передають Патріоти України 28 вересня 2019 року.

"Цілі Москви не змінилися - це підпорядкування всієї України. Інструментом для цього є путінська інтерпретація Мінських угод. Москва вимагає, щоб всю цю бандитську структуру, яку окупанти створили на території так званої Лугандонії, Україна визнала з точки зору свого законодавства, тобто легалізувала повністю їх дії, нічого не змінюючи, зі збереженням військових структур, які будуть називатися так званою народною міліцією. І головне, щоб ця велика територія стала військовим плацдармом агресора для подальшого поширення в Україні", - вважає політолог.

За його словами, прийняття Мінських угод - це політичне самогубство України. Політолог попередив, що перший крок до нього - підписання так званої формули Штайнмаєра. "Там з чого ж все починається? На Донбасі проводяться вибори. А які там можуть бути вибори? Такі ж вибори, як недавно в Москві проводилися - ті ж самі Пушилін Денис Володимирович і Пасічники будуть призначені, після чого Україна вже на наступний день зіткнеться з ними не як з бандитами, а як з легітимними політичними діячами", - зазначив Піонтковський.

Експерт додав, що в оточенні Зеленського є люди, які налаштовані на капітуляцію - це глава ОПУ Андрій Богдан і олігарх Ігор Коломойський. "Загалом, практично були віддані інструкції українській делегації - на цьому документі стояла віза [радника Зеленського Андрія] Єрмака. Але другий президент України Леонід Кучма зробив дуже важливий крок - він відмовився підписати цей документ. І опір цій капитулянтській лінії буде настільки великий, що до цього кроку більше не повернуться. Але Москві це дуже не сподобається", - додав він.

Джерело: Апостроф

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: