З архіву ПУ: "Як вулик перед вильотом": Військові з РФ несподівано з'їхалися в окупований Донецьк

Як повідомляють джерела, справжня мета візитерів - вивчення позицій ЗСУ, їх укріпленість, глибина оборони, система зв'язку і взаємодії, наявність природних перешкод, дороги, тилове забезпечення та ін

Група військових з РФ приїхала в окупований Донецьк, щоб вивчити позиції ЗСУ в південному напрямку. Про це пише Телеграм-канал "Вільнодумець" зі слів джерел, передають Патріоти України.

Ще 10 липня 2020 року в Донецьк прибули 20 чоловік з Москви, мету яких близько тижня ретельно приховували. Бойовики заявили, що вони приїхали вести переговори про економічний розвиток так званої "ДНР".

Очевидці звернули увагу, що в супроводі гостей з РФ понад 40 охоронців, а ще три групи бійців охороняють їх під час поїздок по "республіці".

Як повідомили джерела, 13 липня група з восьми москвичів вирушила перевіряти Маріупольський напрямок і повідомили, що їх не буде кілька днів. Інші "гості" регулярно катаються в східному напрямку, а після повернення активно обговорюють отриману інформацію.

"Справжня мета візитерів - вивчення позицій ЗСУ, їх укріпленість, глибина оборони, система зв'язку і взаємодії, наявність природних перешкод, дороги, тилове забезпечення та ін", - повідомляють автори, пов'язуючи приїзд військових з Москви з мобілізацією, яку президент Путін оголосив у Росії. - "Підрозділи Південного військового округу МО РФ, куди входять і 1-2 Армійські корпуси, розташовані в окупованій частині Донецької та Луганської області, кишать, як вулик перед вильотом".

Хіти тижня. "Привіт" олігархам від МВФ

четвер, 24 червень 2021, 10:00

Що у Меморандумі від червня 2020 року з МВФ зіпсувало настрій монополістам. Це було задовго до "антиолігархічного" законопроекту Зеленського, і дійсно било по руках і кишенях тих, хто звик заробляти неправомірний доход на корупційних держмонополіях. Де...

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...