З архіву ПУ. Якщо буде наказ: Яку "криваву ціну" сплатить Україна за військове повернення Донбасу (відео)

Можуть загинути майже 50 тис. осіб.

Ілюстрація: narodna-pravda.ua

Голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко у програмі Свобода слова влітку 2018 року висловив думку, що у разі військового повернення Донбасу можуть загинути 50 тис. осіб, повідомляють Патріоти України.

"Якщо буде відданий наказ, щоб почати широкомасштабний наступ і звільнити ці території, ми повинні розуміти, які будуть наслідки. Десятки тисяч загиблих з кожної сторони. Якщо йдеться про Крим, то тисяч по 50 мінімум", - сказав Гриценко.

Він додав, що для звільнення Донбасу Україна має діяти разом з міжнародною спільнотою, оскільки країна не готова платити ціну за військовий сценарій.

Другий етап війни буде на території Росії: Економіст пророкує самознищення РФ.

четвер, 7 липень 2022, 7:09

Другий етап війни, яку РФ розв'язала проти України, відбуватиметься вже на території самої федерації. Це буде внутрішня війна Росії, в якій країна-агресорка знищить сама себе через зубожіння та соціальні бунти. Такий прогноз озвучив економіст, учасник ...

Мародерство заохочується: Спливли нові деталі вербування ув'язнених у РФ на війну проти України

четвер, 7 липень 2022, 6:45

Російське командування через дефіцит "гарматного м'яса" змушене шукати бажаючих вирушити на війну в Україні серед ув'язнених. Їх агітують вступати до ПВК "Вагнера" та обіцяють високі зарплати. Сьогодні відомо, що з однієї в'язниці в РФ можуть назбирати...