З архіву ПУ. Якщо буде наказ: Яку "криваву ціну" сплатить Україна за військове повернення Донбасу (відео)

Можуть загинути майже 50 тис. осіб.

Ілюстрація: narodna-pravda.ua

Голова партії "Громадянська позиція" Анатолій Гриценко у програмі Свобода слова влітку 2018 року висловив думку, що у разі військового повернення Донбасу можуть загинути 50 тис. осіб, повідомляють Патріоти України.

"Якщо буде відданий наказ, щоб почати широкомасштабний наступ і звільнити ці території, ми повинні розуміти, які будуть наслідки. Десятки тисяч загиблих з кожної сторони. Якщо йдеться про Крим, то тисяч по 50 мінімум", - сказав Гриценко.

Він додав, що для звільнення Донбасу Україна має діяти разом з міжнародною спільнотою, оскільки країна не готова платити ціну за військовий сценарій.

Багато бронеавто окупантів не потрапили на фронт: У ГУР розповіли про інцидент на Кримському мосту

понеділок, 27 березень 2023, 22:15

П'ять бронеавтомобілів російських терористів З-СТС "Ахмат" не доїхали до зони бойових дій. Про це йдеться в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України в Telegram, передають Патріоти України. "26 березня колона з п'яти машин...

Окупанти скоро відчують на собі її переваги: Резніков разом з десантниками "обкатав" нову бронетехніку від партнерів

понеділок, 27 березень 2023, 20:42

Міністр оборони України Олексій Резніков, командувач Десантно-штурмових військ Збройних сил України Максим Миргородський та українські десантники "обкатали" нову бронетехніку від міжнародних партнерів, інформують Патріоти України. "Сьогодні мав за чест...