З архіву ПУ. "Іди звідси, ти помер": Пропагандист Кремля виштовхав зі студії українського журналіста (відео)

Артему Шейніну дуже не сподобалося те, що гість програми не став йому підігравати.

Артем Шейнін. Фото: скріншот з відео.

Один з топових російських телепропагандистів, Артем Шейнін (якому за кордоном плював в обличчя ветеран АТО) вигнав з ефіру своєї передачі "Время покажет" українського журналіста Андрія Метлева - за те, що той нібито нешанобливо висловився про недавно померлого режисера Марка Захарова, передають Патріоти України 1 жовтня 2019 року.

Все почалося з того, що Метлев заявив - мовляв, Москва багато років "ставила Києву палиці в колеса". Як приклад радянської агресії журналіст навів окупацію Червоною армією західноукраїнських областей і включення їх до складу Української РСР.

Шейнін уїдливо запропонував "виправити помилку" і "від'єднати" ці регіони вже від незалежної України. На це український журналіст провів аналогії з режисером Марком Захаровим і його нібито удаваним бунтом проти агонізуючої радянської влади в кінці 1980-х.

"Захаров, коли спалив партквиток, це було ганебно. Людина, яка від КПРС нассалася так, що аж набрякла", - заявив Метлев.

"Знаючи, що людину завтра поховають, ви це говорите. Андріє Дмитровичу, пішов геть звідси. Іди звідси, ти помер", - вийшов з себе Шейнін. Причому на словах він не зупинився і відразу почав виштовхувати журналіста зі студії.

"Что ждет мир после выхода США из соглашения об открытом небе, или Почему США и РФ сейчас развязали себе руки и могут усилить свой ядерный потенциал", - експерт

вівторок, 24 листопад 2020, 16:22

"Государственный секретарь США Майк Помпео сообщил, что США официально вышли из соглашения об открытом небе", - пише у своєму блозі Олександр Краєв, передають Патріоти України, і продовжує:. "Напомню, что из этой сделки Штаты начали выходить еще шесть ...

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує: