З архіву ПУ. Його Липецька фабрика: Стало відомо, за скільки Зеленський продав росіянам франшизу на "Лігу сміху"

Сам Зеленський ввів санкції проти "СТС Медіа". А значить, будь-яка співпраця з цим телеканалом — це антиукраїнський акт, наголошують експерти.

Телешоу, яке раніше вів Володимир Зеленський, тепер буде виходити на російському телеканалі СТС, проти якого президент ввів персональні санкції, повідомляють Патріоти України.

У травні 2020 р. під головуванням Зеленського відбулося засідання РНБО, на якому було прийнято рішення про застосування персональних санкцій до 377 фізичних і 235 юридичних осіб. Це рішення РНБО в той же день було введено в дію указом Зеленського. До списку юридичних осіб, які потрапили під санкції, увійшло під №40 ТОВ "СТС Медіа", м. Москва. Це медіахолдинг, до якого належить той самий телеканал СТС, де тепер буде виходити шоу "Ліга сміху".

Запроваджені Зеленським санкції до "СТС Медіа" діятимуть три роки і складаються з восьми обмежувальних заходів. Ось їх повний перелік, як вони записані в документі РНБО:

блокування активів — тимчасове обмеження права особи користуватися і розпоряджатися належним йому майном;
обмеження торгових операцій в частині заборони експортно-імпортних операцій, операцій з переробки з підприємствами-резидентами;
запобігання виведенню капіталів за межі України;
зупинення виконання економічних і фінансових зобов'язань;
анулювання або призупинення дії ліцензій та інших дозволів, отримання (наявність) яких є умовою для здійснення певного виду діяльності;
заборона користування радіочастотним ресурсом України;
припинення культурних обмінів, наукового співробітництва, освітніх і спортивних контактів, розважальних програм з іноземними державами та іноземними юридичними особами;
анулювання офіційних візитів, засідань, переговорів з питань укладення договорів або угод.

Як відомо, "Ліга сміху" — це українське телевізійне гумористичне шоу, яке було створено студією "Квартал 95" Зеленського в 2015 р. Ведучим шоу був сам Зеленський, поки не перейшов працювати на Банкову. 4 січня Володимир Зеленський декларував отримання 30 грудня минулого року доходу у вигляді роялті від ТОВ "Кіностолиця" на суму 235 тис. грн і від ТОВ "Квартал 95" на суму 4 млн 354,8 тис. грн. Роялті, як відомо, це платіж, зроблений однією стороною іншій стороні, яка володіє певним активом, наприклад інтелектуальною власністю, за право на постійне використання цього активу.

Зеленський, за його власними свідченнями, отримав роялті 30 грудня, а вже 31 грудня російський телеканал СТС випустив відеоролик, в якому запросив усіх бажаючих взяти участь у відкритому кастинг-фестивалі для комедійного шоу "Ліга сміху". Кастинг-фестиваль буде проводитися в Москві три дні — 25, 26, 27 січня.

Як зазначають журналісти з посиланням на Телеграм-канали, подібна угода не могла пройти без згоди Зеленського як головного автора, продюсера і до недавнього часу — власника 16,7% прав на проект. Просто ці та інші корпоративні права, зокрема на "95 квартал", він тимчасово передав своєму близькому другові і раднику Сергію Шефіру. Але гроші з продажу росіянам отримає на свій рахунок.

"Одним з головних джерел багатомільйонних роялті для Зеленського є якраз "Ліга сміху". Виходить, тепер президент України Зеленський буде отримувати частину роялті від країни-агресора. Просто фантастика, що в період російської агресії та інформаційної експансії в РФ з'явиться ще один проект, де будуть жартувати над українцями, нашими політиками і культурою — все в стилі "Кварталу", – йдеться у статті "Ділової столиці".

"Сам Зеленський ввів санкції проти "СТС Медіа". А значить, будь-яка співпраця з цим телеканалом — це антиукраїнський акт. І якщо тепер на цьому каналі буде виходити телешоу, створене Зеленським та його "Кварталом 95", то переважна більшість українців будуть робити висновки самі, і ці висновки будуть не на користь Зеленського", – зазначає видання.

Практично всі — нардепи, політологи, журналісти, пересічні обивателі — будуть порівнювати "російське телешоу" Зеленського з горезвісною "Липецькою фабрикою" Петра Порошенка. "І це той страшний для Зеленського випадок, коли Порошенко на його тлі буде виглядати ангелом. Бо "Липецька фабрика" давно закрита, а "Ліга сміху" на російському СТС — ось вона, перед очима, 25 січня в Москві починається відкритий кастинг. І про бізнес Порошенка не було чутно, що він діє в обхід антиросійських санкцій, а бізнес Зеленського зараз згадується усіма, кому не лінь, в одній зв'язці з московським холдингом "СТС Медіа", проти якого Україна ввела санкції. До слова, генеральний директор медіахолдингу "СТС Медіа" і телеканалу СТС В'ячеслав Муругов був довіреною особою Путіна на виборах президента РФ в 2018 р.", – пише "ДС".

"ЗСУ пішли у контратаку та відбили Комишуваху": Арестович поділився доброю звісткою з Луганщини

неділя, 29 травень 2022, 0:35

Українські захисники пішли у контрнаступ на Луганщині та відбили Комишуваху. Окупанти наступали на неї, аби мати змогу оточити Лисичанськ. Однак наразі в лавах росіян відчувається надлам. Про це в ефірі ютюб-каналу "ФЕЙГИН LIVE" розповів радник голови ...

"Воюють за радянськими лекалами": Ветеран спецназу США назвав головні причини провалу росіян під Києвом

неділя, 29 травень 2022, 0:14

Російські окупанти не зуміли захопити Київ з трьох причин: через проблеми з логістикою, командуванням і недооцінку українців. Таку думку висловив в інтерв'ю "Телеграфу" ветеран спецназу США Перрі Блекберн, передають Патріоти України. "Вони дійсно думал...