
У білоруських СІЗО ґвалтували дівчат затриманих на протестах. Щонайменше декілька фактів зґвалтувань дівчат в СІЗО в період з 9 по 13 серпня 2020 року повідомив білоруський опозиційний Telegram-канал Nexta.live, передають Патріоти України.
"Є надійні і перевірені свідчення дівчат (у віці від 16 років) і жінок, а також психологів, профільних лікарів, хірургів і гінекологів, що працюють з ними. Зґвалтування здійснювалися представниками силових структур і співробітниками цих "концтаборів". У однієї з дівчат зафіксований розрив шийки матки", - сказано в повідомленні.
Як зазначається, на сьогодні не всі потерпілі готові розповідати про ці факти публічно. "Зараз з ними працюють лікарі та психологи — для зняття паніки, безсилля і почуттів провини", - йдеться в повідомленні. Представники силових структур республіки поки що не спростовували та не підтверджували дану інформацію.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...