З архіву ПУ. Каратель Лукашенка зґвалтував програміста, який під час арешту відмовився розблокувати свій телефон

Під час протестів у Мінську співробітник ОМОНу зґвалтував кийком програміста, який відмовився розблокувати телефон. Про це йдеться в доповіді Міжнародної правозахисної організації Human Rights Watch про побиття і катування учасників протестів в Білорусі, опублікованій 14 вересня 2020 року, передають Патріоти України.

Після затримання 11 серпня Алеся побили і зґвалтували в міліцейській машині. «(Омонівці, - ред.) вимагали розблокувати телефон. Я відмовився. Покликали старшого. Він став погрожувати - кийок в дупу засуну. Потім розрізав мені шорти і труси ззаду, хрест-навхрест, крикнув своїм, чи є в кого презерватив... Я лежав на підлозі обличчям донизу, але бачив, як він презерватив натягує на кийок... І він засунув мені палицю в задній прохід... Витягнув, знову почав вимагати пароль. Кулаками і ногами бив: по ребрах, по обличчю, в зуби - два передні зуби покришив», - розповів 30-річний програміст.

Його відвезли до РУВД Заводського району Мінська і відмовлялися викликати лікаря. Чоловікові не дозволили сісти в «швидку», яка приїхала до іншого затриманому з цукровим діабетом: «Коли мене випустили в туалет (за кілька годин, - ред.), дивлюся - там (в задньому проході, - ред.) все розпухло, знову доктора попросив. Знову відмовили».

Більш ніж за 30 годин, коли Алеся перевезли до ізолятора на вулиці Окрестіна, йому викликали швидку і відвезли до мінської лікарні швидкої допомоги. У Human Rights Watch повідомили, що на момент інтерв'ю (за 17 днів після звільнення) у чоловіка досі залишилася гематома навколо ока, на зубах видно відколи. Він надав організації медичні документи і фотографії, які підтверджують гематоми м'яких тканин в області мошонки, заднього проходу і лівого ока, черепно-мозкову травму і струс мозку.

Затримання терориста Косяка має всі ознаки спланованої операції спецслужб РФ.

субота, 23 жовтень 2021, 22:04

Додам, що на користь версії про сплановану провокацію Росії свідчить і той факт, що вона сталася у т.зв. «зоні розведення», в момент присутності патруля Спеціальної моніторингової місії (СММ) ОБСЄ. Більше того, безпекових гарантій з боку української сторо

"Они не нужны в Донбассе. Они - наводчики ВСУ!": Чичеріна влаштувала "концерт" біля штаб-квартири ОБСЄ

субота, 23 жовтень 2021, 21:45

«Что касается миссии ОБСЕ, то она не нужна и не нужна с 2014 года. Она не только не на нашей стороне, известный факт, что некоторые из этой миссии были наводчиками для «укробандеровцев», — заявила вона.