З архіву ПУ. "Х**ло при смерті": Російські ЗМІ підірвала новина про нібито тяжку хворобу Путіна

Володимир Путін хворий на рак. Про це у лютому 2020 року повідомив ряд російських ЗМІ, посилаючись на джерела в оточенні президента РФ, передають Патріоти України.

За інформацією відразу декількох Telegram-каналів, перенесення на невизначений термін інвестиційного форуму в Сочі пов'язане саме з поганим самопочуттям Путіна, а не загрозою коронавірусу, як було задекламовано організаторами заходу раніше.

"Путін не раз брав участь у роботі інвестфоруму, але на початок-середину лютого у нього намічена позапланова операція, яка рухає багато планів перших осіб держави. Конфіденти повідомляють про тривожні настрої в кабінетах", - пише канал "Кремлевский мамковед".

Також повідомляється, що в Москву конфіденційно привезли трьох фахівців світового рівня у сфері онкології. "Передбачається, що світочі медицини проведуть ряд складних хірургічних операцій [Путіну] і дадуть консультації деяким представникам російського істеблішменту", - йдеться в повідомленні.

Інформацію про те, що результати аналізів російського гаранта, "м'яко кажучи, залишають бажати кращого", одночасно нібито підтвердили не пов'язані між собою джерела з Ради безпеки РФ і адміністрації президента.

ЗМІ також звертають увагу на те, що поспіх з переписуванням Конституції РФ почалася якраз відразу після діагностування хвороби.

У той же час, офіційних заяв з боку уповноважених представників господаря Кремля поки що не прозвучало. Тому, інформація про хворобу Путіна може бути як перебільшенням, так і чиєюсь вигадкою.

На концерті Кобзона тримається аншлаг: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 7 квітня

понеділок, 7 квітень 2025, 7:42

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 07.04.25 орієнтовно склали:

"Економіка РФ наближається до краху": Огризко пояснив, чому Путін підвищує ставки у війні

понеділок, 7 квітень 2025, 7:24

Президент Росії Володимир Путін зараз максимально підіймає ставки щодо війни проти України. Але диктаторпрекрасно розуміє, що часу на все це практично немає через жахливі тенденції в російській економіці. Таку думку ексміністр закордонних справ України...