
"Насправді, ті, хто був на Донбасі, розуміють, що зовсім не Україна дістала по мізках, а по мізках дістала Росія, тому що ціною шалених зусиль, втрат мільярдів, трупів, ганьби, чергового пакетика санкцій вдалося здійснити, ну, добре, якщо одну 10-ту від того, що Росія задумувала. І це така чорна діра політичної реальності, до якої потрібно постійно скеровувати потоки доларів, а звідти – гній і ліві стволи, нічого більше", – сказав він.
Публіцист зазначив, що агресія на сході України коштувала Росії "немислимих трилліардів". "Зрозуміло, що коли була недавно спроба вивести їх у люди, тобто вперше показати цих виродків на Радбезі ООН, то змусили, звичайно, мішки із награбованим та обрізи залишити у передпокої, не брати із собою. Просили не плювати насінням. Й однаково проігнорували американці, англійці, німці, французи – і заблокували трансляцію. Тобто зрозуміло, що карта абсолютно бита", – пояснив Невзоров.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...