
"Насправді, ті, хто був на Донбасі, розуміють, що зовсім не Україна дістала по мізках, а по мізках дістала Росія, тому що ціною шалених зусиль, втрат мільярдів, трупів, ганьби, чергового пакетика санкцій вдалося здійснити, ну, добре, якщо одну 10-ту від того, що Росія задумувала. І це така чорна діра політичної реальності, до якої потрібно постійно скеровувати потоки доларів, а звідти – гній і ліві стволи, нічого більше", – сказав він.
Публіцист зазначив, що агресія на сході України коштувала Росії "немислимих трилліардів". "Зрозуміло, що коли була недавно спроба вивести їх у люди, тобто вперше показати цих виродків на Радбезі ООН, то змусили, звичайно, мішки із награбованим та обрізи залишити у передпокої, не брати із собою. Просили не плювати насінням. Й однаково проігнорували американці, англійці, німці, французи – і заблокували трансляцію. Тобто зрозуміло, що карта абсолютно бита", – пояснив Невзоров.
На Запорізькому напрямку українські військові вперше знищили російський безпілотник "Черника". Про це повідомили у компанії "Генерал Черешня", передають Патріоти України. . За даними компанії, дрон перехопили підрозділ "Посіпаки" 39-го зенітного ракет...
Прем’єр-міністр Угорщини Петер Мадяр оголосив, що ініціює внесення поправок до конституції, що зупинять повноваження президента країни Тамаша Шуйока, який відмовився добровільно йти у відставку попри вимоги уряду. Про це Мадяр оголосив під час свого ви...