З архіву ПУ. "Хто в домі господар": Мережу вразило показове фото Гончарука з Аваковим у Верховній Раді

За визначенням психологів, Арсен Борисович - той самий рідкісний після Майдану архетип начальника, який так не люблять українці у можновладців.

У Верховній Раді журналісти зняли на фото примітну розмову нового прем'єр-міністра Олексія Гончарука з "старим" головою МВС Арсеном Аваковим. Фото викликало бурхливу реакцію в українському суспільстві, зазначають Патріоти України 30 серпня 2019 року.

29 серпня почала роботу Верховна Рада 9-го скликання. У цей день депутатами було прийнято ряд ключових рішень. Зокрема, Гончарук був призначений главою уряду. Затвердили народні обранці і новий склад Кабміну, в якому крісло глави МВС зберіг за собою Арсен Аваков. Останнє рішення українці різко розкритикували. У цей день журналістам вдалося зняти на фото розмова Гончарука з Аваковим. Воно дуже показово. Міністр внутрішніх справ, розвалившись на кріслі, тицяє пальцем у прем'єр-міністра. А той стоїть сумні і всієї своєю позою виділяє невпевненість.

"Когда смотришь на фото и все понимаешь без слов: глава МВД и какой-то премьер-министр", - отмечают комментаторы. "Сразу видно, кто там главный. Это что вообще?" - обурені українці. "А как красиво нам рассказывали о "новых лицах"... Помните?" - пишуть у мережі.

З архіву ПУ. Похорон недонадімперії: "Росія сама відмовиться від Криму і поверне його Україні", - Умланд

п’ятниця, 7 травень 2021, 12:00

В майбутньому утримувати під контролем анексований Крим для Росії буде складно як з фінансової, так і політичної точки зору. Про це заявив в коментарі "Радіо Свобода" старший експерт Програми європейських, регіональних і російських досліджень Українськ...

"Спочатку зустрівся із главами парламентських фракцій": Мирослав Гай звернув увагу на цікаву тактику Блінкена

п’ятниця, 7 травень 2021, 11:59

"Я так розумію, що США намагаються зрозуміти всі позиції, всі точки зору, тому що політика України зараз непередбачувана", - зазначив Гай. За його словами, Блінкен оцінював "температуру по палаті", так як Захід бентежать непослідовні заяви Банкової про...