З архіву ПУ. "Хто в домі господар": Мережу вразило показове фото Гончарука з Аваковим у Верховній Раді

За визначенням психологів, Арсен Борисович - той самий рідкісний після Майдану архетип начальника, який так не люблять українці у можновладців.

У Верховній Раді журналісти зняли на фото примітну розмову нового прем'єр-міністра Олексія Гончарука з "старим" головою МВС Арсеном Аваковим. Фото викликало бурхливу реакцію в українському суспільстві, зазначають Патріоти України 30 серпня 2019 року.

29 серпня почала роботу Верховна Рада 9-го скликання. У цей день депутатами було прийнято ряд ключових рішень. Зокрема, Гончарук був призначений главою уряду. Затвердили народні обранці і новий склад Кабміну, в якому крісло глави МВС зберіг за собою Арсен Аваков. Останнє рішення українці різко розкритикували. У цей день журналістам вдалося зняти на фото розмова Гончарука з Аваковим. Воно дуже показово. Міністр внутрішніх справ, розвалившись на кріслі, тицяє пальцем у прем'єр-міністра. А той стоїть сумні і всієї своєю позою виділяє невпевненість.

"Когда смотришь на фото и все понимаешь без слов: глава МВД и какой-то премьер-министр", - отмечают комментаторы. "Сразу видно, кто там главный. Это что вообще?" - обурені українці. "А как красиво нам рассказывали о "новых лицах"... Помните?" - пишуть у мережі.

Недоімперія Х*йла як дворняга безрідна: "Путін постійно говорить про Україну через відсутність у Росії власної історії", - професор Єльського університету Снайдер (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 7:50

Відома стаття президента Росії Володимира Путіна, в якій він виклав своє бачення історії України, Білорусі та Росії, з історичної точки зору не має жодної цінності. Про це заявив всесвітньовідомий історик, професор Єльського університету Тімоті Снайдер...

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна, - Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...