З архіву ПУ. "Коля Оболонский" підтвердив репутацію: "Слуга народу" Тищенко назвав Чорнобильську катастрофу "праздником" і закликав "поздравить" всіх дочетних (відео)

Нардеп, якого називають "смотрящий" за Києвом від ЗеКоманди, мабуть наслухався роспропаганди до 9 травня, впавши мало-мало в побєдобєсіє. Адже День перемоги за радянським пісенним кліше в РФ часто-густо називають "праздником со слезами на глазах"

Микола Тищенко знає коли велике горе - це свято

Народний депутат від «Слуги народу» Микола Тищенко поповнив колекцію ганебних тверджень, пов'язаних з пам'ятними подіями в історії нашого народу, передають Патріоти України 25 квітня 2020 року. Напередодні чорної дати 26 квітня - річниці аварії на Чорнобильській АЕС - депутат назвав великим святом.

«Пользуясь случаем, хотел бы напомнить, что 26 апреля будет праздник, очень большой и очень важный», — заявил Тищенко в телеэфире. «Это трагедия, это Чернобыльская катастрофа… Не забудьте поздравить», — сумбурно висловився депутат.

Відео опублікував депутат Антон Поляков.

Нагадаємо, раніше Тищенко встиг прославитись вже в перший робочий день у Раді, коли не зміг відповісти на найпростіші запитання журналістки і нахамив представниці ЗМІ.

"В нацистській Німеччині також вигадували "чудо-зброю": Зеленський розповів, про що свідчить нова божевільна заява окупантів

четвер, 19 травень 2022, 0:33

Президент України Володимир Зеленський наголосив, що пропагандистські заяви РФ про використання нової "дивовижної зброї" свідчать про повний провал вторгнення в Україну. Про це він заявив у відеозверненні, передають Патріоти України. . "Сьогодні один ...

Пішли вслід за "русским военным кораблем": ЗСУ знищили окупантів разом із технікою (відео)

середа, 18 травень 2022, 23:50

У середу, 18 травня, українські десантники ударили по позиціях ворога та знищили бойову машину піхоти разом з окупантами. Кадри з безпілотника стали підтвердженням гарної роботи українських артилеристів. Розгромили російських фашистів на одному з напря...