З архіву ПУ. Коли 30 срібників стають поперек горла: "Пішов геть! Додому в Київ": Кремлівський пропаганд*н вчергове вигнав з ефіру "українського експерта" (відео)

Спікери обговорювали мітинг у Владикавказі, де росіяни вийшли на мітинг із вимогами скасувати режим загальної самоізоляції і допомогти громадянам, постраждалим фінансово у зв'язку з карантином в Росії.

В'ячеслав Ковтун

Одіозний російський телеведучий Володимир Соловйов остаточно вигнав зі студії під час своєї програми на каналі Росія 1 "українського політолога" на службі кремлівської пропаганди В'ячеслава Ковтуна. Скандал стався під час обговорення несанкціонованого мітингу у Владикавказі. Відео опубліковане на YouTube, передають Патріоти України 22 квітня 2020 року.

Ковтун стверджував, що Росгвардія ховалася від учасників акції. Однак Соловйов нервово заперечив, що російські силовики все робили правильно, і підтримували правопорядок. Телеведучий стверджував, що учасники мітингу порушили карантин в Росії, і могли спровокувати спалах коронавіруса. Український експерт почав сперечатися.

"Слухай, пішов геть. Додому в Київ. Приберіть його звідси. Це вже остаточно — додому. (...) Я один раз дав слабину і пустив його назад, був неправий, — пошкодував. Не треба було жалкувати. Все, ось просто все: ігри закінчилися", —заявив Соловйов.

Телеведучий додав, що не хоче чути слова підтримки на адресу "абсолютно нещасних, опинившихся в біді [людей], які вийшли, щоб заразитися, а потім будуть вмирати".

Як відомо, у Владикавказі росіяни вийшли на мітинг із вимогами скасувати режим загальної самоізоляції і допомогти громадянам, постраждалим фінансово у зв'язку з карантином в Росії.

"Ми повинні бути обережнішими сьогодні": Американський дипломат пояснив, чому НАТО зволікає з наданням Україні ПДЧ

понеділок, 17 травень 2021, 0:19

У НАТО, ймовірно, побоюються спровокувати агресію з боку Росії, тому зволікають надавати Україні та Грузії План дії щодо членства. Однак саме невпевненість Альянсу дає РФ "помилкове відчуття, що вона має право постійного вето на євроатлантичне майбутнє...

"Нє всьо так адназначна!": Чеський президент заявив, що "склади у Врбетіце підірвали свої"

понеділок, 17 травень 2021, 0:00

"Чеському президенту Земану виявилось замало масових протестів - він знов взявся озвучувати тези "ГРУ РФ не винна". Мовляв, збройні склади у Врбетіце підірвали свої ж, щоб "приховати нестачу боєприпасів", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на ...